Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Hakan Güney

1/24 |....... FETT Trucking ....... | Hakan Güney

Recommended Posts

9 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kamyon uçacak mı ? tekerlekli mi olacak abi ?

Genel olarak kağıda çizdiğim model bu..Ama birçok ayar yapılacak..Epey bir ilave parça gerekli...Bu parçaları bu kamyonu kafamda canlandırıp çizdiğimde toplamaya başlamıştım zaten....Şasi uzayacak...Benzin depoları , egzost boruları vs.. vs.. Yani epey bir iş var yapılması gereken daha...:)

Resimdeki şasi fikir versin anlamında...Peterbilt şasi kullanacağım...Daha uzun olacak bundan...

IMG_0005

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Hakan Güney yazdı:

Genel olarak kağıda çizdiğim model bu..Ama birçok ayar yapılacak..Epey bir ilave parça gerekli...Bu parçaları bu kamyonu kafamda canlandırıp çizdiğimde toplamaya başlamıştım zaten....Şasi uzayacak...Benzin depoları , egzost boruları vs.. vs.. Yani epey bir iş var yapılması gereken daha...:)

Resimdeki şasi fikir versin anlamında...Peterbilt şasi kullanacağım...Daha uzun olacak bundan...

Genel olarak gösterdiğin "fikir" bile çok güzel abiciğim. Daha ne olsun! :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Hakan Güney yazdı:

IMG_0005

Ben bu slave denen mekiği oldum olası sevmem. Kesmekle iyi yapıyorsunuz. Tekerlekli araç olarak da bayağı güzel oluyor. Ön cam kendinden siyah ve kokpit yok sanırım?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Ben bu slave denen mekiği oldum olası sevmem. Kesmekle iyi yapıyorsunuz. Tekerlekli araç olarak da bayağı güzel oluyor. Ön cam kendinden siyah ve kokpit yok sanırım?

Teşekkür ederim...Evet cam siyah..Kokpit biraz zayıf olsa da var...Koltuk vs..yok tabi...İlerleyen zamanda belki eklerim...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.