Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
ümit bilgi

Ümit BİLGİ

Recommended Posts

Tüm forum üyelerine merhaba:),

İsmim Ümit BİLGİ,

33arwb4.jpg

1975 İstanbul doğumluyum anne ve baba kontenjanından aslen Gonyalıyım :)

İş yerim ve oturduğum yer Tuzlada.

Vakti zamanında Sevgili Barış Bayar’ın isteği ile site kuruluşunda (1. online yarışma)  bir helikopter maketi ile katılımda bulunmuştum, siteye açıldığından beri üyeydim yani fakat aktif değildim.

Yenilenen formatta üyeliğimin kalktığını fark edince bugün itibari ile aranıza aktif olarak elimden geldiğince katılmak istedim.

Hobimaket,  üyesi olduğum ikinci forum.

ilki Rahmetli Barkın Bayoğlu’nun  RacingZ si idi. Kenan komutanım, Mümtaz ağabey, Aydın Kaynak, Baki ağabey, Hakan, Hikmet,Suat oradan tanıdığım, bildiğim ve sevdiğim arkadaşlarım.

İlgi alanıma gelince;

% 90   1:72 çalışıyorum diyebilirim ve bunlarında çoğu uçak ve helikopter ağırlıklı.

Yaklaşık 3-4 yıldır bazı sağlık sorunları yüzünden üretim olarak bir şey yapmasam da hoşuma giden kitleri almaya devam ettim:D.

Çalışma ortamım,

akuxb6.jpg

Bunlar da tezgahtan çıkanların  bazıları:

2hhnig0.jpg 2zz1c44.jpg jpadma.jpg

2h7i7ma.jpg 2cgk7xs.jpg 2yum7g5.jpg

.........................................

Şu an yarıda bıraktığım,

1:72 ITALERI   AH 1W,

1:72 HOBBYBOSS   AH 1S,

1:72 REVELL    F-22.

Modellerini tamamlayacağım gibi görünüyor.

Şimdilik bu kadar tekrardan tüm forumdaşlara selamlar ve iyi üretimler diliyorum.

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, ümit bilgi yazdı:

Tüm forum üyelerine merhaba:),

İsmim Ümit BİLGİ,

33arwb4.jpg

1975 İstanbul doğumluyum anne ve baba kontenjanından aslen Gonyalıyım :)

İş yerim ve oturduğum yer Tuzlada.

Vakti zamanında Sevgili Barış Bayar’ın isteği ile site kuruluşunda (1. online yarışma)  bir helikopter maketi ile katılımda bulunmuştum, siteye açıldığından beri üyeydim yani fakat aktif değildim.

Yenilenen formatta üyeliğimin kalktığını fark edince bugün itibari ile aranıza aktif olarak elimden geldiğince katılmak istedim.

Hobimaket,  üyesi olduğum ikinci forum.

ilki Rahmetli Barkın Bayoğlu’nun  RacingZ si idi. Kenan komutanım, Mümtaz ağabey, Aydın Kaynak, Baki ağabey, Hakan, Hikmet oradan tanıdığım, bildiğim ve sevdiğim arkadaşlarım.

İlgi alanıma gelince;

% 90   1:72 çalışıyorum diyebilirim ve bunlarında çoğu uçak ve helikopter ağırlıklı.

Yaklaşık 3-4 yıldır bazı sağlık sorunları yüzünden üretim olarak bir şey yapmasam da hoşuma giden kitleri almaya devam ettim:D.

Çalışma ortamım,

akuxb6.jpg

Bunlar da tezgahtan çıkanların  bazıları:

2hhnig0.jpg 2zz1c44.jpg jpadma.jpg

2h7i7ma.jpg 2cgk7xs.jpg 2yum7g5.jpg

.........................................

Şu an yarıda bıraktığım,

1:72 ITALERI   AH 1W,

1:72 HOBBYBOSS   AH 1S,

1:72 REVELL    F-22.

Modellerini tamamlayacağım gibi görünüyor.

Şimdilik bu kadar tekrardan tüm forumdaşlara selamlar ve iyi üretimler diliyorum.

Saygılar.

Tekrardan hoşgeldiniz. Bu vesile ile de sevgili Barkınımızı yad etmiş olalım. Yattığı yer ışık dolsun can dostum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar dan hoş geldiniz,

Forumun eski üyelerinin ve yeni üyelerin aktif olarak forumu kullanmaya başlaması bizi çok mutlu ediyor, sanırım doğru işler yapıyoruz.

Öncelik ile modelleriniz çok güzel, bol paylaşım ve üretim yaparsınız umarım, aramıza tekrar katıldığınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ümit kardeşim sen yokken de biz seni hep anıyorduk ama olsun tekrar hoş geldin :) ha unutmadan sana ait yüzbinmilyon koltuklar hazır 72 ölçek ;) profildeki resim 18 lik Ümit kandırma bizi seni gidi seni :P sağlık sorunların bitiştir sanırım geçmiş olsun tekrar,İstanbul buluşmalarına minyatür Baki abinle birlikte sıkça katılıyoruz senide bekleriz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.01.2018 at 09:59, Umut Can Aydın yazdı:

Hoş Geldiniz.

On 04.01.2018 at 10:00, Bulut Solmaz yazdı:

Tekrardan hoş geldiniz Ümit bey.
Paylaştıklarınıdan anladığım kadarıyla, sağlam çalışmalarınız var. Onları görmekten ve deneyimlerinizden faydalanmaktan mutlu olacağım.

İyi modeller.

On 04.01.2018 at 10:00, Can Gürkök yazdı:

Merhaba Ümit kardeşim,

tekrardan hoş geldin.Memnun oldum.

Selamlar

On 04.01.2018 at 10:06, Bayram KOÇER yazdı:

Hoş geldiniz tekrardan Ümit bey, umarım güzel üretimlerinize ara vermeden devam edersiniz. Keyifli modeller dilerim.

On 04.01.2018 at 10:10, Mutlu Toker yazdı:

Tekrardan hoşgeldiniz. Bu vesile ile de sevgili Barkınımızı yad etmiş olalım. Yattığı yer ışık dolsun can dostum.

On 04.01.2018 at 10:18, Mehmet Kemal SONDAŞ yazdı:

Hoşgeldiniz.

On 04.01.2018 at 10:41, Gökay Yalçın yazdı:

Tekrar dan hoş geldiniz,

Forumun eski üyelerinin ve yeni üyelerin aktif olarak forumu kullanmaya başlaması bizi çok mutlu ediyor, sanırım doğru işler yapıyoruz.

Öncelik ile modelleriniz çok güzel, bol paylaşım ve üretim yaparsınız umarım, aramıza tekrar katıldığınız için teşekkürler.

Çok teşekkür ederim Hoş buldum arkadaşlar.:)

Yakın zamanda yarım projelerden başlamak ümidi ile inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.01.2018 at 10:43, Doğanay Balaban yazdı:

Tuzla mı dediniz :) ?

Evet maket camiasında tanıdığım 3. Tuzla'lı. Giderek artıyoruz. Belki bir gün belli mi olur, maket toplantısını tuzla sahilde yaparız (çok uçtum)

Bu arada tekrar aramıza hoşgeldiniz.

Doğanay İstasyon mahallesindenim,

Umarım bir gün Has fırın simiti + çay + maket karışımlı bir organizasyon yaparız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.01.2018 at 10:53, Suat Özkul yazdı:

Ümit selamlar.. Öncelikle Geçmiş olsun arkadaşım.

"Kalıbına göre maket yap " .😁😁😁

Belki unuttun beni , hatırlamana yardımcı olayım ... 

Suat kardeşim unutmak ne demek? unutur muyum seni:).

Yalnız sorun devem ediyor, hala kalıbımın maketçisi olamadım, ölçek biryetmişiki:D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.01.2018 at 11:01, Şenol Topcu yazdı:

Hoşgeldiniz Goca Gonyalı Ümit abi ...RacingZ ailesini burda görmek çok güzel....

On 04.01.2018 at 11:45, baki temel yazdı:

Ümit hoş geldin ve geçmiş olsun tekrar bir arada olmak güzel stokçuluğa devam ediyorsun anlaşılan

On 04.01.2018 at 12:01, Osman Yener yazdı:

Ümit bey, hoşgeldiniz. Keyifli bir paylaşım ortamı dilerim. Eski modellerinizde çok güzeller bu arada.:)

On 04.01.2018 at 12:05, Evren İmgel yazdı:

Hoşgeldiniz Ümit bey.  Sitede aktif üyelerin artması oldukça güzel. 

Çok çok teşekkür ederim arkadaşlar çok sağ olun.

Baki ağabey stok işini abartmayayım diyorum ama ara verdiğim dönemde normalinden daha çok maket aldım sanki:blush:.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 04.01.2018 at 12:06, Kenan Turhan yazdı:

Ümit kardeşim sen yokken de biz seni hep anıyorduk ama olsun tekrar hoş geldin :) ha unutmadan sana ait yüzbinmilyon koltuklar hazır 72 ölçek ;) profildeki resim 18 lik Ümit kandırma bizi seni gidi seni :P sağlık sorunların bitiştir sanırım geçmiş olsun tekrar,İstanbul buluşmalarına minyatür Baki abinle birlikte sıkça katılıyoruz senide bekleriz :)

Komutanım,

Ağabeyim,

Resin canavarım:),

Detay üstadım,

Sen de çok sağ ol.

Ben de Hakan dan haberlerinizi alıp selamlarımı iletiyordum inan ki.

Bu koltuk işini abarttık sanki ağabey!!! ama bir fikrim var; bir Düğün salonu Dio su yapalım müşterek, adı da "Martin Baker Düğün Salonu" olsun :lol:.

18 lik fotoya laf dedin ya, al sana 43 lük taş plak;

2vd4fnb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, ümit bilgi yazdı:

Doğanay İstasyon mahallesindenim,

Umarım bir gün Has fırın simiti + çay + maket karışımlı bir organizasyon yaparız.

Abi ben Aydınlı tarafındayım (Radison Blu'nun yanı, Başbakan komşum olur :) )
Bir de Mehmet Abimiz var (Mehmet Atalay) O da Viaport tarafındadır.

Valla Has fırın simite hayır demeyiz abi, hatta ayın son haftası (evet sırf Kücükçekmeyece gidenlere inat :D ) Tuzlada buluşabiliriz :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.