Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
baki temel

1/25 | Aero Car | Lindberg | Baki Temel

Recommended Posts

2 saat önce, ali yasin ulaş yazdı:

bu kampanya çok iyi oldu, bence mottosu şu olmalı, havada uçan karada kaçan var mı lan bize yan bakan :D

kolay gelsin Baki abi, çok güzel proje olacak

Teşekküeler ali kelebek gibi uçacak arı gibi sokacak:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, baki temel yazdı:

eyvallah gözüm plan öyle de akibet ne olacak bakalım kesip doğrarken şapa oturmayız insallah

Kolay gelsin Baki bey. Zaten hata yapmazsınız da.... hata yapsanız da What If yapıyorsunuz. benim aklımdaki öyleydi der geçersiniz :D

Yine güzel bir iş bizi bekliyor anlaşılan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Kolay gelsin Baki bey. Zaten hata yapmazsınız da.... hata yapsanız da What If yapıyorsunuz. benim aklımdaki öyleydi der geçersiniz :D

Yine güzel bir iş bizi bekliyor anlaşılan.

Teşekkürler bulut kıvırmak kolay ama biraz da gerçekle bağdaşır  hayallere sığan bir şey olması lazım bence kıyısından köşesinden mantık içinde olabilmeli mi acaba bilemedim şimdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sayın bay riv riv 9 mahalle,7 nahiye,5 belde,3 köy,1 büyük şehire laf yetiştiren insan bırak ta-tavayı da o plastikleri birbirine yapıştır,iki resim koymuş dört sayfayı yazı ile işgal etmişsin la toplu cevap vermeyi öğrenemedin mi 100 yıldır,bu mesajlara cevap verme şeklini Hititler buldu sende kullan bir şey olmaz,çağı yakala çağı be adam,dinazor çağı modelcisi seni :D takıldığın yer olursa da bana sorma cevap mevap vermem bak başının çaresine 60 yaşında adamsın elinden tutup parka götüremem seni ihtiyar :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Sayın bay riv riv 9 mahalle,7 nahiye,5 belde,3 köy,1 büyük şehire laf yetiştiren insan bırak ta-tavayı da o plastikleri birbirine yapıştır,iki resim koymuş dört sayfayı yazı ile işgal etmişsin la toplu cevap vermeyi öğrenemedin mi 100 yıldır,bu mesajlara cevap verme şeklini Hititler buldu sende kullan bir şey olmaz,çağı yakala çağı be adam,dinazor çağı modelcisi seni :D takıldığın yer olursa da bana sorma cevap mevap vermem bak başının çaresine 60 yaşında adamsın elinden tutup parka götüremem seni ihtiyar :P

Bilemem, kelebek gibi uçup arı gibi Kenan komutanı sokacak dedi . . . :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

çok saygıdeğer komutan plastikleri yapıştıracaz da biz senin gibi yapım kılavuzu olan kitlerden yapmıyoruz onun için yapıştırmak biraz zaman alıyor biz kitimizi ilmik ilmik planlayıp yapıyoruz yani .:D.Toplu cevap veremem yanlarım ağırıyor hem senin üstüne vazifemi benim cevap stilim:lol:.Takıldığım yer olmaz.:o zaten sormam sorsam da bilmezsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.