Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gürkan Özkan

1/48 | Yokedici - Kayıp zamanlar | Tamiya, Hobbyboss, Afv Club, Airfix | Gürkan Özkan

Recommended Posts

Ellerine sağlık Gürkan abi çok güzel olmuş, ama gözüme takılan bir iki şey var onları söylemeden geçemeyeceğim. (haddime değil ama )

1- Namlunun ucu (çıkış yeri ) yeni gibi duruyor. Siyahımsı olsa bence ayrı bir hava katar.

2- Taret de ki pas efekti çok gerçekçi çok hoşuma gitti ama tankın gövdesindeki özellikle sürücü giriş yerlerinde ki pas tek düze olmuş gibi,  insan taret de ki işliği bekliyor.:P:D 

Beni rahatsız edenler bunlar oldu. Tekrardan ellerine sağlık abim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ellerine sağlık Gürkan abi çok güzel olmuş, ama gözüme takılan bir iki şey var onları söylemeden geçemeyeceğim. (haddime değil ama )

1- Namlunun ucu (çıkış yeri ) yeni gibi duruyor. Siyahımsı olsa bence ayrı bir hava katar.

2- Taret de ki pas efekti çok gerçekçi çok hoşuma gitti ama tankın gövdesindeki özellikle sürücü giriş yerlerinde ki pas tek düze olmuş gibi,  insan taret de ki işliği bekliyor.:P:D 

Beni rahatsız edenler bunlar oldu. Tekrardan ellerine sağlık abim.

Sağol Umut👍 Nolmuşsa olmuş artık, idare et

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Nezih yazdı:

Gürkan bu çok yokedici bişimiş, What if mi yoksa var mı böyle birşey... 

Özellikle Turret'in paslanması baya keyifli olmuş... eline sağlık

Böyle birşey yok.  Whatif e bir giriş yapıyım dedim, uydurdum. Fena da olmadı sanki

Sağol, beğenmene sevindim 😊👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Sayın Gürkan Özkan bey ellerinize sağlık,güzel olmuş lakin siz zatıalinizinde bildiği gibi ender bir insan var ya içimizde ha işte o oyum ona sana yok kusura bakma veya bak :P

Abi herkese oyum sana diyip mavi boncuk dağıtır gördüm seni. Seçim zamanı siyasileri gibisin maşallah :P .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.