Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ali YILDIZ

Ankara'dan 2 adet ücretsiz, eksik parçalı 1/48 kit

Recommended Posts

Merhaba, 

Elimdeki italeri 1/48 f-14 ve revell 1/48 ch-53ga kitleri ücretsiz vermek istiyorum. İki kitin de parça eksikleri var. Birkaç parçası boyanmış veya yapıştırılmış halde. F-14'ün dekali yok. Daha sonra acemiliği atmak için kullanırım diye bekletiyordum ama artık yer sorunu olmaya başladı. Bunları Ankarada  bahçelievler ve gölbaşından hafta içi teslim edebilirim. Nadiren de eryamana gidiyorum, orada da teslim edebilirim. Kalan yerlerden teslimat çok zor. 

Şimdiden belirteyim, kızımdan dolayı foruma çok az girebiliyorum, mesaj atarsanız hemen cevap veremeyebilirim ^_^

İyi günler, bol maketler...

ch-53.jpg

f-14.jpg

Bende onun için yazdım Ahmet "Yok mu öğrenci falan ?" diye.  Şu için sahibi falan olmadım Doğanay . Çıkmazsa diye yazdım. Her iki maket içinde Bahçeli/Gölbaşı/ Etimesgut dışında isteyen olursa da bende aracı olup Tunalı/Kızılay çevresinde de elden teslime yardımcı olabilirim.

ch-53ga güzelmiş Evren abim fikrini değiştirirse bende almak isterim :)

Tabi Umut ne demek :) 

9 dakika önce, Evren İmgel yazdı:

Bende onun için yazdım Ahmet "Yok mu öğrenci falan ?" diye.  Şu için sahibi falan olmadım Doğanay . Çıkmazsa diye yazdım. Her iki maket içinde Bahçeli/Gölbaşı/ Etimesgut dışında isteyen olursa da bende aracı olup Tunalı/Kızılay çevresinde de elden teslime yardımcı olabilirim.

Tabi Umut ne demek :) 

Biliyorum abi almadığını :) Ben ondan dolayı artık kime kısmetse anlamında sahibine hayırlı olsun dedim. Senin öğrenci aradığını da gördüm zaten. Yani yanlış anlaşılma olmasın. Hayır sahibi de olursan yine hayırlı olsun tabi, kötü düşünmeyiz :D
image.jpeg.30316dce3ff98c6b78bb7af097c11e64.jpeg

Selamlar,

F-14 Ankaradan elden teslim edilecek, CH-53G'nin fotoğraflarını çektim. Durum düşündüğümden daha kötü :D Ben  normal bir maket yapmadan vernik, decal, perçin denemeleri yapacağım için sorun etmemiştim, Fotoğraflara rağmen isteyen olursa hala duruyor :D:D

bLWyg0.jpg

d7RXWr.jpg

5GBYol.jpg

21 saat önce, Evren İmgel yazdı:

Dediğim gibi Ankara içinde aracılık yapabilirim isteyen arkadaşa :) 

Merhaba, F-14'ü Burak Bedir arkadaşımıza hediye edeceğim.  Eğer onunla denk gelemezsek sizden teslim etmenizi rica edebilirim Evren Bey  :)

Bir saat önce, Ali YILDIZ yazdı:

Merhaba, F-14'ü Burak Bedir arkadaşımıza hediye edeceğim.  Eğer onunla denk gelemezsek sizden teslim etmenizi rica edebilirim Evren Bey  :)

Elbette.

Bir saat önce, Ali YILDIZ yazdı:

Unutmadan, helikopterin durumu gerçekten kötü demek ki, isteyen çıkmadı :D

Gören kaçtı bence :) 

14 yaşındayım model yapmaya başlamak istiyorum acemiliğimde batırmamak için istediğim modeli almadım alıştırmalık birkaç modele ihtiyacım var Ankara Altindağ da yaşıyorum eğer kapıda ödeme kargo vb varsa bana verebilir misin abi ?

On 15.12.2017 at 17:49, Taha Aydın yazdı:

14 yaşındayım model yapmaya başlamak istiyorum acemiliğimde batırmamak için istediğim modeli almadım alıştırmalık birkaç modele ihtiyacım var Ankara Altindağ da yaşıyorum eğer kapıda ödeme kargo vb varsa bana verebilir misin abi ?

Selamlar Taha, maket senindir. Detayları mesaj attım. Güle güle yap.