Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet Gürkan

1/45 | Japon Demiryolları Dizel Lokomotifi DD-51 | Aoshima | Ahmet GÜRKAN

Recommended Posts

2 hours ago, Ahmet Gürkan said:

Isınalım biraz, hafif düz koşularla başlayalım mesela... :) 

Dizel motorlardan birisinin montajı tamam... Bundan bir tane daha var... Makinede toplamda 10 tane motor var, bunlardan ikisi dizel sekizi elektrik motoru...  Toplamda 40 parçalık bir ünite, pek kolay oldu zaten... 

DSC_2456DSC_2455DSC_2453

Canavar abi bu canavar :D merakla takipteyim kolay gelsin şimdiden 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Semih Cavdar yazdı:

Kolay gelsin... Bayağaaa ağır bir model :) Merakla bekliyoruz. 

İngilizce manual i olmaması çok ilginç. Ben bile bir göz gezdirdim nette. Yok. 

Teşekkür ederim Semih... 

Aoshima sitesinde açık açık yazmış bir de, biz sadece yerel satıcılara yönelik hizmet veriyoruz diye. Son kullanıcı olarak bizimle muhatap olmaya kalkmayın sallamazsak kızmayın demişler resmen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, baki temel yazdı:

vayyyyyyyyyyyyyyy kite bak be ne ka güzel ahmet kolay gelsin çok keyifli bir kite benziyor bayağı vaktini alacak.Ama bitincede bir okadar güzel olacağından şüphem yok.

23 dakika önce, ali yasin ulaş yazdı:

ABOOOOVV, bu ne yahu, mükemmel, boyasız bile çok hoş :) 

adamlar DJ seti koymuş içine o elemanlar ne ayak, tiesto pozları falan :) 

kolay gelsin x1500

Teşekkür ederim abiler... Yapımı gerçekten çok keyifli bir kit... Hareketli aksamlar, birbirine cuk oturan parçalar, en küçük detayın bile modellenmiş olması vs derken keyif veriyor... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Can Gürkök yazdı:

Ahmet bey merak ettim.Japonca işini ne yaptın.ABBY çözüm oldu mu?

Selamlar

Abbyy yalan oldu ya :) Abbyy fine reader değilmiş, başka bir programıymış meğerse... 

Lazım olan yerlerde fotoğraftan çevirmeye çalışıyorum artık, google çevirisini de bilirsin zaten, "ben var yapmak plastikten plastik" gibisinden saçma sapan sonuçlar veriyor, ama yine de anlaşıyoruz çat pat... Şu ana kadar büyük bir sıkıntı olmadı neyseki... görseller yeterli geliyor şimdilik... 

HLJ sağolsun ilgilendi epeyce, Aoshima İngilizce kılavuz basmıyor demiş, biraz firmayı da eleştirmiş devamında;  görsel diyagramlardan yapabileceğinizi umuyoruz, we believe you bro diyerek de gazı vermiş :)  eğer sıkıştığınız bir yer olursa pdf olarak bize gönderin işaretleyin çevirelim demişler...  Sonradan da nasıl gidiyor, ne ettin gibisinden dönüş bile yapmışlar ya! hay ben size kurban olurum dedim kapattım konuyu şimdilik :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Abbyy yalan oldu ya :) Abbyy fine reader değilmiş, başka bir programıymış meğerse... 

Lazım olan yerlerde fotoğraftan çevirmeye çalışıyorum artık, google çevirisini de bilirsin zaten, "ben var yapmak plastikten plastik" gibisinden saçma sapan sonuçlar veriyor, ama yine de anlaşıyoruz çat pat... Şu ana kadar büyük bir sıkıntı olmadı neyseki... görseller yeterli geliyor şimdilik... 

HLJ sağolsun ilgilendi epeyce, Aoshima İngilizce kılavuz basmıyor demiş, biraz firmayı da eleştirmiş devamında;  görsel diyagramlardan yapabileceğinizi umuyoruz, we believe you bro diyerek de gazı vermiş :)  eğer sıkıştığınız bir yer olursa pdf olarak bize gönderin işaretleyin çevirelim demişler...  Sonradan da nasıl gidiyor, ne ettin gibisinden dönüş bile yapmışlar ya! hay ben size kurban olurum dedim kapattım konuyu şimdilik :) 

HLJ o yönünü çok sevdim abi tam bizim kafadalar :D:D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Abbyy yalan oldu ya :) Abbyy fine reader değilmiş, başka bir programıymış meğerse.

Dostum özelden bana yaz. 300dpi Taranmış halini bana atarsan Bende Fine Reader var. Daha önce japonca ile uğraşmadım bir denerim.

Bu arada Fine Reader'ın 14 versiyonu 15 gün için ücretsiz. Deneyebilirsin.

Bu arada model Perfecto... :wub::wub:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.