Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ferhat Karadeniz

1/35 | M151A2 Ford Mutt| Tamiya | Ferhat KARADENİZ

Recommended Posts

Merhabalar Uzuuun zaman önce yapımına başladığım yani 4 ay önce hatta ne yapacağımı bile unuttuğum modeli sonunda bitirdim. Ve bir kez daha anladımki ben sivil yapamıyorum :D yapanlarıda taktirle karşılıyorum.. Temiz yapamıyorum işte napalım.. Kit detay olarak iyi oturma ve çapak problemi bulunmamakta fiyatta normal tavsiye ederim. Sörf tahtasının yapım aşamaları telefonumdaki ağrızadan dolayı kayboldu. Tahta muayene çubuğundan yaptım üzerine akçalı beyaz boya ve gunze boya kullandım. Decalleri fi tarihinde babibiye yaptırmıştım çok kalın ama idare eder.

Buyrun resimler ve yapım aşaması...

ByGjZ9.jpg

GyGj52.jpg

qJyzR5.jpg

d7M9kX.jpg

zJyN5j.jpg

7yQjvN.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Çok temiz olmuş abi☺ güzel görünüyor.

2 saat önce, Erhan Kordon yazdı:

Valla gerçekten harika olmuş. Elinize sağlık.

10 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

çok güzel 

12 saat önce, Ramazan Özdek yazdı:

eline sağlık abi ayfon yüzünden gitmiş belgeler (:

13 saat önce, Bayram KOÇER yazdı:

Çok temiz olmuş abi☺ güzel görünüyor.

Çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ferhatım, ellerine sağlık güzel model olmuş, sörf tahtası modele boyut vermiş.

Model ne kadar sivil olsa da ( sivil araçlara yıkama yapılmaz diye bir inanış var ) bence girinti, çıkıntı yıkama ister.

Ön camı da biraz temizleyebilirsen on numara beş yıldız, emeklerine sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eline sağlık Ferhat. Güzel olmuş, birkaç önerim var belki değerlendirirsin.

Silecekler cidden kötü onların yerine birşey düşünülebilir. Sivil yapanlardan çıkma pe bulunablir mesela. Yan ayna da biraz basit kalmış. Onu da elle üretirsen ve rengini siyah yaparsan daha güzel duracaktır. Ön camın fitillerini maskeleyip siyah yaparsan daha güzel durur. Antene , sörf tahtasına ve woody woodpecker decaline bayıldım. Tavan örtüsünün de deseni güzelmiş.

Tekrar eline sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.11.2017 at 10:08, Gökay Yalçın yazdı:

Ferhatım, ellerine sağlık güzel model olmuş, sörf tahtası modele boyut vermiş.

Model ne kadar sivil olsa da ( sivil araçlara yıkama yapılmaz diye bir inanış var ) bence girinti, çıkıntı yıkama ister.

Ön camı da biraz temizleyebilirsen on numara beş yıldız, emeklerine sağlık.

Eyvallah başgan yav bu kadar temizini zor yaptım bide yıkama yağlama işine sokma beni 😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 11.11.2017 at 12:26, Ahmet Gürkan yazdı:

Ferhat abi eline sağlık... Sivilde hiç görmezdik seni, güzel olmuş ama...  Aslında ne güzel çamurlanırdı bu, arkasına da üç beş tüfek atacaksın "avdan dönüyoz gardaş" temalı :) 

Eyvallah Ahmetim sağolasın. Aklımda bir iki maket daha var sonrasında pek girmem sivil işine işi üstadlara bırakmak lazım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Yunus Emre Coşkun yazdı:

Eline sağlık Ferhat. Güzel olmuş, birkaç önerim var belki değerlendirirsin.

Silecekler cidden kötü onların yerine birşey düşünülebilir. Sivil yapanlardan çıkma pe bulunablir mesela. Yan ayna da biraz basit kalmış. Onu da elle üretirsen ve rengini siyah yaparsan daha güzel duracaktır. Ön camın fitillerini maskeleyip siyah yaparsan daha güzel durur. Antene , sörf tahtasına ve woody woodpecker decaline bayıldım. Tavan örtüsünün de deseni güzelmiş.

Tekrar eline sağlık.

Sağol yunus etrafımda sivil yapan iki kişi var halille mert onlarda pe kullanmıyorlar gerçi bu saatten sonrada pek tesviye işine girmem açıkçası.Ama cam fitillerini ve aynayı elden geçirebilirim sağolasın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.