Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih DEVRAN

1/24 | 1966 Volkswagen | Tamiya | Fatih DEVRAN

Recommended Posts

Gövde boyası kusursuz görünüyor, elinize sağlık... Krom çıtalar, kauçuk basamak gibi güzel detayları es geçmiş görünüyorsunuz, yoksa bu modelde bu şekilde mi acaba?  Beyaz lastik yanağı da bunlara çok yakışıyor aslında, bir gün vw bettle yapacak olsam öyle yaparım herhalde... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Gövde boyası kusursuz görünüyor, elinize sağlık... Krom çıtalar, kauçuk basamak gibi güzel detayları es geçmiş görünüyorsunuz, yoksa bu modelde bu şekilde mi acaba?  Beyaz lastik yanağı da bunlara çok yakışıyor aslında, bir gün vw bettle yapacak olsam öyle yaparım herhalde... 

Haklısınız Ahmet bey. Krom çıtalar ve kauçuk basamak benim de aklımdaydı ama boyayı bu şekilde attıktan sonra biraz bozarım diye tedirgin oldum ve fazla ayrıntıya girmek istemedim. Dediğiniz detayları artık başka bir vw bettle da yapmaya çalışırım.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Osman Yener yazdı:

Fatih bey, şu kaporta boyası bile bence başlıbaşına tebriği hak ediyor. Ben sivil araç işinden çok anlamadığım için eksik denilen şeyleri fark bile edememiştim. Elinize sağlık bence çok güzel olmuş.

Teşekkürler Osman bey. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 15.12.2017 at 00:15, Taner Onagül yazdı:

Fatih kardesim boya isciligin arkadaslarin belirttigi gibi cok basarili olmus, tebrik ederim.. Ahmet in gordugu eksiklikler benim de ilk gozume takilanlar arasinda... Bunun yaninda birde silecek kollarini ben ekleyeyim.. Bu arada modelin arkadan cekilmis resimlerini de gormek isterim..

teşekkürler Taner bey.. fotoğraf konusunda biraz eksiklerim var. diğer modellerimde daha güzel ve her açıdan foto çekmeye çalışırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Astar ve vernik işi iyi gözüküyor elinize sağlık. Ancak boya katmanı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Boyanız metalik ve sedef bazlı olduğundan tavanda geçiş izleniriz belli oluyor. Buraları biraz uzaktan eşit miktarda geçişlerle engelleyebilirsiniz. Sanırım yakın geçmişsiniz birikme olmuş orada. Haricinde diğer atladığınız noktalardan bahsedilmiş. Elinize sağlık, vernik katmanınız gerçekten başarılı. Eliniz biraz daha alışana kadar opak düz renkler ile çalışırsanız bu tarz sorunları hiç yaşamazsınız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.