Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Yunus Emre Coşkun

1/24 | Lamborghini Huracan LP 610-4 | Aoshima | Yunus Emre Coşkun

Recommended Posts

Bir saat önce, Fatih DEVRAN yazdı:

Gökay beye katılıyorum. Mükemmel işçilik. Bu flock u kendimiz yapmamız mümkün mü acaba bilginiz varmı Yunus bey. 

Teşekkürler, öncelikle Beye falan gerek yok. Flock'u kendimiz yapmak derken, kendimiz üretmekten bahsediyorsanız youtube da bir kaç tane kendisi üreten görmüştüm ama kalitesi nasıl olur hiç bilmem, hiç denemedim. Ben kullandığım flockları hazır aldım. Kadife tozu diye Bauhaus veya ahşap boyama malzemeleri satan yerlerde oluyor. Otomobiller için biraz ölçeği önemli o yüzden en ince partiküllüleri seçmek lazım. 

Kendimiz yapmaktan kastın farklı bir şey ise lütfen belirt, bildiğim bir şey ise yardım etmeye çalışırım.

Ben nasıl uyguladım derseniz daha önceki bir konumda bunu paylaştım. Oradan bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 saat süren ağaçtan kaporta parçalarını sök, tesfiye yap, dolgu yap, detay aç, komple zımpara geç, yıka-kurula, pe leri tak, bazı parçaları birleştir kısmını da tamamladım ve kaporta astara hazırlandı ve test fit dediğimiz testlerden başarıyla geçti :) 

yzJdd0.jpg

6ypRRN.jpg

WG822q.jpg

3pW88O.jpg

RO8yyG.jpg

pGM44N.jpg

kX7rr7.jpg

NO8VVN.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 13.11.2017 at 20:52, Yunus Emre Coşkun yazdı:

Teşekkürler, öncelikle Beye falan gerek yok. Flock'u kendimiz yapmak derken, kendimiz üretmekten bahsediyorsanız youtube da bir kaç tane kendisi üreten görmüştüm ama kalitesi nasıl olur hiç bilmem, hiç denemedim. Ben kullandığım flockları hazır aldım. Kadife tozu diye Bauhaus veya ahşap boyama malzemeleri satan yerlerde oluyor. Otomobiller için biraz ölçeği önemli o yüzden en ince partiküllüleri seçmek lazım. 

Kendimiz yapmaktan kastın farklı bir şey ise lütfen belirt, bildiğim bir şey ise yardım etmeye çalışırım.

Ben nasıl uyguladım derseniz daha önceki bir konumda bunu paylaştım. Oradan bulabilirsiniz.

Kendimiz nasıl üretebiliriz demek istemiştim. Kadife tozunu en kısa zamanda deneyeceğim Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Şahin Şahinler yazdı:

Renk çok yakışıyor.Aynalari toplarken takipteyim sorunsuz biterse. Elini opcem.

Rengi sen yaptırdın, yakışacak tabi :D O iş bende :) Skyline kanadında da böyle bir şey demiştin, hala öpmedin o eli :D  (Ön camın büyüklüğü ve açısı ayna işini çok kolaylaştırıyor ;) )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kitin acelesi var, haftaya perşembe gecesi komple bitmiş olması gerek, cuma Almanya'ya gidecek :) O yüzden hızlıca verniğe giriştim. Bu aşamayı da sorunsuz atlattım, şimdi 2 gün kuruyacak. 

@Şahin Şahinler hafta sonu için ellerimi hazırladım, yarışmada kalabalık içinde öpersin :D:D Hala H&S kullandığım gerçeğini kabul etmiyorsun :D 

DyW0zy.jpg

EyW4GD.jpg

jQrG0g.jpg

2EWVLO.jpg

ByW5JG.jpg

ZOjPvz.jpg

o6qRGq.jpg

lbP6Jp.jpg

V381oR.jpg

nJ93za.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.