Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
murat toker

1/35 | KV - 2 Soviet Heavy Tank | Zvezda | Murat TOKER

Recommended Posts

Merhaba,  konuyu yanlış yere  açmıştım  ,  düzelteyim dedim  , 

Stoktan  bir  kıt  daha  açalım  dedim  hemde  ortak  üretim  kızıl ordu  araçları  kampanyasına  da  destek vermiş  oluruz  bakalım  ben  biraz ağır  çalışıyorum  inşallah  kampanya  tarihine  yetiştiririz   kıt  plastiği çok iyi gözükmüyor  ama  çalışmaya  başlayınca  ortaya  çıkar  hadi  hayırlısı  diyelim.....

bLbblY.jpgXE44Bo.jpgQpMMRA.jpgMaJJ66.jpgqJBB43.jpg9DLLV9.jpgg9ookL.jpgLO332J.jpg1Gdd41.jpgEyJJpn.jpgd7bbnZ.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

Murat kardeşim kolay gelsin

bu koca kafada kış kamo harika duruyor bilgin olsun :)

Mümtaz abi doğru söylüyorsun bende referansları inceledim çok güzel çalışmalar var ama ben kış kamo yapabilirmiyim  bilmiyorum biraz gözüm korkuyor açıkçası yapım videolarını tekrar incelelecegim bakalım teşekkür ederim 😊😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, murat toker yazdı:

Mümtaz abi doğru söylüyorsun bende referansları inceledim çok güzel çalışmalar var ama ben kış kamo yapabilirmiyim  bilmiyorum biraz gözüm korkuyor açıkçası yapım videolarını tekrar incelelecegim bakalım teşekkür ederim 😊😊

bu arada daha önce yaptığım bir kv2 vardı ..  ben eminim sen daha şık yapacaksın..kolay gelsin Murat hocam

V3YRgj.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, a.mümtaz yıldız yazdı:

bu arada daha önce yaptığım bir kv2 vardı ..  ben eminim sen daha şık yapacaksın..kolay gelsin Murat hocam

V3YRgj.jpg

Mümtaz abi bu çok iyi , ben bunun gibi yapsam daha ne isterim 😊😊 yine de bir bakacagim bakalım ben fırça ile boyama yapıyorum o yüzden bu kış kamo yu yapmak zor olacak gibi yine de inceleyeceğim tekrar teşekkür ederim😆😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.