Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
ibrahim öner

1/35|Men of SS-PzGren.-Rgt 1, Bruge; Dec. 1944|Academy|İbrahim ÖNER

Recommended Posts

İbrahim bey, çalışmanız çok güzel olmuş. O kamuflajlar çok zor bir iş. Ve hakkını vermişsiniz. Şu şu zamanın kamuflajı, bu iki takım aynı anda aynı yerde olamaz gibi bir bilgim olmadığından o şekilde sizi eleştiremem. Ama şu çalışmaya baktığımda gayet güzel bir iş görüyorum.

Bekir bey'in söylediği " "Allah belanı versin Academy, o nasıl surat kalıplama?:blink:" " lafına katılmamak elde değil. O kasksız eleman ne çirkin bir şey ya... Evlat olsa sevilmez yeminlen :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İbrahim harika bir bitiş olmuş. Kamuflajlar gerçekten çok güzel görünüyor. Bunların yapım aşamasının fotoları mıydı bilmiyorum ama o elini palet olarak kullandığın fotoya da bayılmıştım bu arada :) 

Eşim bana sık sık "Bu iş, akıllı adam işi değil :blink:" der ama figür işi hakikaten akıllı adam işi değil:D

Ellerine sağlık :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

İbrahim bey, çalışmanız çok güzel olmuş. O kamuflajlar çok zor bir iş. Ve hakkını vermişsiniz. Şu şu zamanın kamuflajı, bu iki takım aynı anda aynı yerde olamaz gibi bir bilgim olmadığından o şekilde sizi eleştiremem. Ama şu çalışmaya baktığımda gayet güzel bir iş görüyorum.

Bekir bey'in söylediği " "Allah belanı versin Academy, o nasıl surat kalıplama?:blink:" " lafına katılmamak elde değil. O kasksız eleman ne çirkin bir şey ya... Evlat olsa sevilmez yeminlen :D

10 saat önce, Bekir Tan yazdı:

Eline sağlık, çok güzel olmuş. O montların kamuflajı belli ki çok zor, gayet iyi kotarılmış.

Yalnız "Allah belanı versin Academy, o nasıl surat kalıplama?:blink:"

13 saat önce, Enes Çatal yazdı:

Bakınca bi üşüdük , çok güzel olmuş.

13 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Çok güzel görünüyor İbrahim. Eline sağlık

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bekir Bey haklı. Master Box, Dragon u görünce şaşırmamak elde değil. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Fatih Taş yazdı:

İbrahim harika bir bitiş olmuş. Kamuflajlar gerçekten çok güzel görünüyor. Bunların yapım aşamasının fotoları mıydı bilmiyorum ama o elini palet olarak kullandığın fotoya da bayılmıştım bu arada :) 

Eşim bana sık sık "Bu iş, akıllı adam işi değil :blink:" der ama figür işi hakikaten akıllı adam işi değil:D

Ellerine sağlık :) 

Sağol Fatih Abi teşekkürler. Figür ile uğraşmaktan çok keyif alıyorum. aldığım keyif çalışmaya yansıyordur herhalde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Evren İmgel yazdı:

İbrahim ellerine sağlık , çok güzel duruyor. Bu kış daha kar görmedik ama bu çalışmayı incelerken üşüme geldi yahu :)  

teşekkürler Evren Bey. Birkaç model daha kış temalı olacak...

OyMZ4Z.jpg

(bu bitti gibi...)

JO24bY.jpg 

bunun da gelmesini bekliyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Bulut Solmaz yazdı:

Hava zaten soğuk. Birde bu kış dioramalarına bakınca, yeminle .... eeee bir yerlerimiz üşüyor.

Şu yukarıdaki ateşe sokulasım geldi.

Yokmu stokta bir Afrika korps, ısınalım biraz ya :D

😁 Maalesef Bulut Bey... denk gelmedi hiç. Tamiyanın var ama kötü pozlanmış...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.