Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
ibrahim öner

İbrahim Öner |2017| Ankara

Recommended Posts

Hobiye Yen'i başladığım için eksik çok malzeme yok. Dolu gözüksün diye dağınık haliyle paylaştım. Malzemelerin bir kısmı çalıştığım yerde. Sonrasında ekleme çalışacağım. 

mJPL6Z.jpg

EyYJ8B.jpg

jQ5n3D.jpg

Boyalar, fırçalar, yardımcı malzemeler.

2EgZ1d.jpg

ByM2PQ.jpg

Diorama malzemeleri (kum, taş,karbonat, hobi hamuru, statik çim filan)

o6g73R.jpg

Figür stoğu (malum sebepten ötürü diğer kısım çalıştığım yerde ?)

6 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Temeller atılmış İbrahim bu tezgah büyür, benden söylemesi.

Sağol Gökay Abi başka şehire taşınma durumumuz olduğu için çok da mobilya türevi eşya yüklenemiyorum. Sarf malzeme de ihtiyaç hasıl oldukça tedarik ediyorum.

Ben kendi boya rafı mı kendim yaptım. Önce kafamda tasarlayıp boya şişelerinin hangi rafa koyacağımı kararlaştırıp ölçülerini aldıktan sonra kağıda çizdim, sonrasında marangozda kestirdikten sonra 3 saatlik bi uğraş sonrası rafı bitirdim bana maliyeti 20-25 TL filan mal oldu. :) 

9 saat önce, ali yasin ulaş yazdı:

Plastik raflar işinizi görür, hem ucuz hem kullanışlı, ayak altından kalkar malzemeler, daha rahat edersiniz.

Dilerim aklınızdaki tezgaha yakında kavuşursunuz??

Bir saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ben kendi boya rafı mı kendim yaptım. Önce kafamda tasarlayıp boya şişelerinin hangi rafa koyacağımı kararlaştırıp ölçülerini aldıktan sonra kağıda çizdim, sonrasında marangozda kestirdikten sonra 3 saatlik bi uğraş sonrası rafı bitirdim bana maliyeti 20-25 TL filan mal oldu. :) 

Önerileriniz için teşekkür ederim. Ben @Ramazan Özdek tezgahındaki sakız kutusunun kullanımını çok beğendim. Muhtemelen ben de benzer bir uygulamada bulunurum. Bulamazsam eğer Umut Bey, izin verirseniz,  ben de sizin planlarınızdan faydalanmak isterim.

Bir saat önce, ibrahim öner yazdı:

Önerileriniz için teşekkür ederim. Ben @Ramazan Özdek tezgahındaki sakız kutusunun kullanımını çok beğendim. Muhtemelen ben de benzer bir uygulamada bulunurum. Bulamazsam eğer Umut Bey, izin verirseniz,  ben de sizin planlarınızdan faydalanmak isterim.

Sizin için hangisi daha kolay olacaksa tabi seve seve.

5 saat önce, ibrahim öner yazdı:

hadi ya izin gerekiyor muydu :)

Ben daha önce paylaşılan

34607111140_5fa27fc1cc_k.jpg

bu resmi baz alarak

DuvaraBoyaRafi.jpg

Bu planı yapmıştım.

Hadi ya. Allahtan imalata almamıştım. :D