Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ramazan Özdek

Ramazan ÖZDEK | 2017 | ANGARA

Recommended Posts

Her şey gayet fonksiyonel, günlük malzemelerden güzel faydalanılmış. Kesinlikle örnek alacağım:)

Yanlız ben de azcık arachnophobia vardır, o yüzden o arkadaşı uzaktan sevmek benim için en güzeli:wacko:

İlk toplantıda senden şu resin olayını bir dinleyeyim bari.

19 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ramazan güzel bir ortam yapmışsın, alışılmadık dostların ortamı şenlendirmiş. ?

Gökay hocam sağolasın alışılmadık ama çok eglenceliler hele karıncalar mükemmeller yaşama ortamları tamamlanınca daha güzel olacaklar şimdilik işçi çoğalma evresindeyiz.

10 saat önce, Taner Onagül yazdı:

Ramazan calismalarinin yaratildigi ortam cok hos.. Bu arada o canlilari da umarim yakin zamanda kopyalayip aramiza salmazsin..?

Taner abi çok teşekkür ederim sanırım smithiden kaynaklı bir tedirginlik bu ama çok uysal bir tür akara kokarı derdi tasasıda yok karıncaları cogaltayım istila edebilirim (:

Bir saat önce, Ahmet Aslanlı yazdı:

Sakız standıyla kırmızı raflar çok iyiymiş. Yaptığında karınca çiftliğinin resimlerini de paylaşmalısın, merak ettim.

Kırmızı raflar yapı markette satılıyor ve dediğim gibi en güzel yanı tekrar eklenebilir olmaları. Çiftlik tamamlanınca tekrar paylaşacağım formicalar hızla çoğalıyor.

27 dakika önce, Fatih Taş yazdı:

Her şey gayet fonksiyonel, günlük malzemelerden güzel faydalanılmış. Kesinlikle örnek alacağım:)

Yanlız ben de azcık arachnophobia vardır, o yüzden o arkadaşı uzaktan sevmek benim için en güzeli:wacko:

İlk toplantıda senden şu resin olayını bir dinleyeyim bari.

Fatih abi teşekkür ederim smithi çok uysal bir tür ısırma tüy atma filan gibi huyları yok daha onu alamadım zaten alsamda l2 l3 filan alacağım yani parmak ucu kadar ufak olacak o yüzden zaten sıkıntı olmayacaktır. Resin olayı karmaşık abi ama bilmek istediğin ne varsa bildiğim kadarıyla anlatmaktan zevk uyarım. ayın 1.de toplantımız şimdiden ayarla abi kendini o zaman kızılay route cafede

6 saat önce, Umut Can Aydın yazdı:

Ramazan abi çalışma alanı çok iyi görünüyor. Emeğine sağlık

teşekkür ederim kardeşim senin mekanda çok tertipliymiş hoşuma gitti dağınık olmamak ne güzel şey olsa gerek

4 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Bu tezgahın kaotizmi bana daha çok uyuyor :)

Güle güle kullan :)

teşekkür ederim (: 

Bir saat önce, Evren İmgel yazdı:

Güzelmiş mekan , mıknatıslar ilgimi çekti benim . 
FNSS'de  bahsetmiştin karıncalardan. Çiftliği de merak ediyoruz :) 
En kısa sürede Metallica edinmen dileği ile :) 

mıknatısları sabitlemedim ama sabitleyeceğim yakın zaman da daha düzenli duracak şuan biraz aralık ve düzensiz gibi görünüyorlar ama inanılmaz işe yarıyor hburada dan almıştım hobi ürünlerinde neodyum mıknatısları çok ufaklar ama çok güçlüler. ciftliği kurdum ama istediğim gibi olmadı ben hem formicarium hem outworld u aynı mekanda tasarlamıştım pek istediğim gibi olmadı sanırım ayıracağım işlemler bitince paylaşacağım evcil dostlarımız köşesinde (: Poecilotheria metallica çok güzel renklere sahip ama ağaç türü birde biraz agresif bir tür ağaç değilde yer türü ile başlayıp sonradan bir metallica sahibi olmak daha uygun olacak gibi hayvana eziyet etmeyim direk hırcın türden başlayarak yoksa dc55fd9042ed00e30154111e0010464c.jpgbu sevilmezmi (:

Ramazan o böcükler ortama dağılmasın aga :) oda biraz karışık sittin sene bulmazsın bak demedi deme,birde o kıllı tüylü (vış yazarken bile huylandım) bana bir günlüğüne versene Baki beyin ensesinden içeri sadece bir kere atıp sana geri getireceğim söz :D