Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fatih Taş

Fatih Taş I 2017 I Polatlı/Ankara

Recommended Posts

Doğubayazıt'tan döndükten sonra orayı burayı dağıtmayayım diye evin küçük odası bana tahsis edildiB) Evde mevcut ve kullanılmayan masa, kitaplık, ayakkabılıkla bir şeyler yapmaya çalıştım. Aydınlatma ve masadan çok memnun değilim ve yeni bir şeyler bakıyorum. Ayrıca yakında ev imali bir boyama kabini yapmayı planlıyorum.

Tezgahın durumu

JOpGNE.jpg

Genel görünüm

OyRlN3.jpg

Malzeme ve boya dolabı

zJmDLg.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Tezgah ve çalışma ortamı çok keyifli görünüyor abi.

Behzat ve Mig 29 gözümden kaçmadı. 😁

Teşekkürler Gökay. Doğru hissetmişsin çünkü bu odada olmaktan çok zevk alıyorum gerçekten.

Angaralı olup Behzat amirimsiz olmazB)

Mige de bir gazla başlamıştım ama kaçtı şimdilik:mellow:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 25.09.2017 at 15:19, Evren İmgel yazdı:

Fatih hocam imrenmedim desem yalan olur yandaki raflara :)

The Good, The Bad , The Amir'e bayıldım :)

Teşekkürler Evren :) Amirim çalışması benim oğlanın hediyesi :) 

On 25.09.2017 at 23:57, ali yasin ulaş yazdı:

büyüteçlerden banada lazım.

yeriniz geniş ve aydınlık, tebrikler merkez

Optivizörsüz bir hayat düşünemiyorum :blink: Teşekkürler :) 

On 26.09.2017 at 14:16, Kenan Turhan yazdı:

Oda şimdilik güzel bir sonraki göçe kadar,yerleşik düzene bir geçince sıkıntı kalmayacak kesinlikle,tecrübe ile sabit :lol:

İnşallah Kenan üstadım :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir hobi köşesi olmuş Fatih Bey, Obüslere hele Fırtına'ya hayran kaldım. Zannediyorum yine TSK'ya ait olan ve sonda bulunan M110'un da detaylı fotoğraflarını paylaşırsanız çok mutlu oluruz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Evren İmgel yazdı:

Oooo upgrade, hayırlı olsun abi  :) 

Teşekkürler Evren :) 

Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Süper olmuş abi, hobiyi bilmeyenlerin gözünde oyuncaklar ile oynamaktan bir kademe yukarı çıkılmış oluyor. :) 

Ama derece aldıkça değişmeyen bir soru var, gerçek altın mı ? para ödülü yok mu ? :) 

Teşekkürler Gökay :)

Eve gelen misafirler odayı görene kadar oyuncak bakışı ile bakıyorlar, ama odayı ve ekipmanı gördükten sonra fikirler değişiyor (sanırım :) ).

Ödül kazandığımı söylediğimde aynen söylediğin tüm sorulara maruz kaldım bu arada... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
37 dakika önce, Efe Evren yazdı:

Çok güzel bir hobi köşesi olmuş Fatih Bey, Obüslere hele Fırtına'ya hayran kaldım. Zannediyorum yine TSK'ya ait olan ve sonda bulunan M110'un da detaylı fotoğraflarını paylaşırsanız çok mutlu oluruz. 

Teşekkürler Efe bey :)

Tahmin ettiğiniz gibi M-110A2'yı TSK olarak yapmıştım ve ilk airbrush kullandığım modeldi. Ne yazık ki iki taşınma görünce bayağı bir hasar aldı. Tamir olacağı günü bekliyor :)  Ne yazık ki eski resimlerinden bir tane var :) 

0GDmr9.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türk Topçusunun T-155'lerden önce bel kemiğiydi sanırsam, 203mm oldukları için halâ oldukça güçlüler ama eskidiler artık birkaç seneye envanterden çıkarılırlar herhalde benim de bununla bir projem olacak referans araştırmaya başlasam iyi olacak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, Efe Evren yazdı:

Türk Topçusunun T-155'lerden önce bel kemiğiydi sanırsam, 203mm oldukları için halâ oldukça güçlüler ama eskidiler artık birkaç seneye envanterden çıkarılırlar herhalde benim de bununla bir projem olacak referans araştırmaya başlasam iyi olacak. 

Zamanına göre gerçekten iyi silahlardı. Hala envanterde mevcut. Fırat Kalkanının sonuna doğru El Bab kuşatma harekatına katıldılar. Şu anda da bir batarya İdlib Harekatını desteklemek üzere bölgede. Ama Fırtına sayısının artmasıyla envanter dışına çıkarılmaları planlanıyor. Referans ihtiyacı olursa yardımcı olabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Paylaşmanız benim gerçekten çok iyi olur.

2 saat önce, Fatih Taş yazdı:

Zamanına göre gerçekten iyi silahlardı. Hala envanterde mevcut. Fırat Kalkanının sonuna doğru El Bab kuşatma harekatına katıldılar. Şu anda da bir batarya İdlib Harekatını desteklemek üzere bölgede. Ama Fırtına sayısının artmasıyla envanter dışına çıkarılmaları planlanıyor. Referans ihtiyacı olursa yardımcı olabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.