Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Can SARICAN

1/72 │ MİL Mİ-26 "HALO" │ Revell │ Can Sarıcan

Recommended Posts

Ellerine sağlık ustacığım motor her an marşına basılacak gibi duruyor :D bu kadarını gördükten sonra usulca bilgisayarı kapattım kendimi arka bahçeye attım,bir iki tohum dikip onları sulayıp budayacağım bu saatten sonra artık model maket muket haram oldu yeminle soğuttun beni hayattan,bir baki vardı bide sen oldun celladım,size ediyorum teneffüs :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, Umut Can Aydın yazdı:

Can abi motor çok iyi olmuş. Yani öncesinde sıvı sabun pompası olduğunu bilmesem kesinlikle inanmazdım :D  çok ayrı bir hava kattı bence kite tekrardan ellerine sağlık.

Kolay Gelsin..

Umut Can teşekkürler... Türk insanına imkan verseler kimbilir nelerden neler yapar artık sen düşün...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Ellerine sağlık ustacığım motor her an marşına basılacak gibi duruyor :D bu kadarını gördükten sonra usulca bilgisayarı kapattım kendimi arka bahçeye attım,bir iki tohum dikip onları sulayıp budayacağım bu saatten sonra artık model maket muket haram oldu yeminle soğuttun beni hayattan,bir baki vardı bide sen oldun celladım,size ediyorum teneffüs :P

Buyur buradan yak! Sanki bütün bu detay inceliklerini senden öğrenmemişiz gibi, bi de çiçek sulamaya gitmiyor musun? Üzüldüm şimdi...:P Şü kadarını söyleyeyim "sen yoksan her şey eksik, sen varsan herşey tamam...):D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper, süper, süper.

cwtf.gif

10 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

........ bu kadarını gördükten sonra usulca bilgisayarı kapattım kendimi arka bahçeye attım,bir iki tohum dikip onları sulayıp budayacağım bu saatten sonra artık model maket muket haram oldu yeminle soğuttun beni hayattan,bir baki vardı bide sen oldun celladım, size ediyorum teneffüs :P

hah işte. üstat siz ikinizi bu üstün çalışmalarından sonra biz aynen böyle hissediyoruz.

Sizin yüzünden kaç genç modelci hayata küstü biliyor musunuz? Çitayı okadar yükseğe taşımayın ya....

monk_myanmar_religion_buddhism_burma_old

Yukarıdaki adam gibi. Bakmayın yaşlı gözüktüğüne sadece 30 yaşında. Siz işleri görünce bıraktı modeli, kendini çiçeğe böcüğe vardi. Sonra bir gün Kenan üstadın kapılarından birini gördü ardında da Can beyin osprey'ini. Adam hayata küsüp tibete yerleşti. Yapmayın etmeyin. Arada yalanda da olsa kötü yapn ya. Menapoza (onu bile karıştırıyoruz işte. Antrapoza değil menapoza) gireceğiz sizin yüzünüzden

1_7422_4.jpg

of efkarlandım bir cıgara yakayım bari...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Muhteşem olmuş motor  ya. Nasıl bir siteye üye olmuşum ya? Biri krem tüpünden detay yapar diğeri sabun pompasından, biri daha vardı deodorant kapağından helikopterin radarı mıydı neydi unuttum.  Benim fazla makete ayırdığım zamanda çok olamıyor ama herşeyi topluyorum , çöp ev oldu ev. Hanım boşayacak artık yeter yahu :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Bulut Solmaz yazdı:

Süper, süper, süper.

cwtf.gif

hah işte. üstat siz ikinizi bu üstün çalışmalarından sonra biz aynen böyle hissediyoruz.

Sizin yüzünden kaç genç modelci hayata küstü biliyor musunuz? Çitayı okadar yükseğe taşımayın ya....

monk_myanmar_religion_buddhism_burma_old

Yukarıdaki adam gibi. Bakmayın yaşlı gözüktüğüne sadece 30 yaşında. Siz işleri görünce bıraktı modeli, kendini çiçeğe böcüğe vardi. Sonra bir gün Kenan üstadın kapılarından birini gördü ardında da Can beyin osprey'ini. Adam hayata küsüp tibete yerleşti. Yapmayın etmeyin. Arada yalanda da olsa kötü yapn ya. Menapoza (onu bile karıştırıyoruz işte. Antrapoza değil menapoza) gireceğiz sizin yüzünüzden

1_7422_4.jpg

of efkarlandım bir cıgara yakayım bari...

Sen bizi güldürdün, Allah da seni güldürsün Bulut. :)Öncelikle güzel düşüncelerin için teşekkürler. Hepimiz yaptığımız hobiden keyif alıyorsak sorun yok!.. Ben biraz daha detaycıyımdır. Diğer arkadaş kirletme ve tozlandırmaya önem verir. Birisi vardır ki onun gibi fırçayla kimse çalışamaz gibi gibi... Örnekleri istediğimiz kadar çoğaltabiliriz... Herkesin yaptıkları bana göre çok değerli. İşin içinde bir emek ve zaman var sonuçta... Amacım bir şeyleri yaparken farklı kullanabileceğimiz ve farklı yerlerde kullanabileceğimiz materyalleri es geçmemek... Bir yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana...

Son söz: Cigara öldürür...Makete devam...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Evren İmgel yazdı:

Muhteşem olmuş motor  ya. Nasıl bir siteye üye olmuşum ya? Biri krem tüpünden detay yapar diğeri sabun pompasından, biri daha vardı deodorant kapağından helikopterin radarı mıydı neydi unuttum.  Benim fazla makete ayırdığım zamanda çok olamıyor ama herşeyi topluyorum , çöp ev oldu ev. Hanım boşayacak artık yeter yahu :P

Evren inan ben de senin gibi ne var ne yok topluyorum... Ama bak atmayınca sabun pompası bile işe yarıyor. Hanıma göster, bence o bile sana yardımcı olmak amacıyla bir şeyi atmadan önce sana soracaktır. Çünkü benim eşim öyle yapmaya başladı...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Can Gürkök yazdı:

Can bey,

bende bir heves eduard'dan gelen hellcat'i açmıştım.Güya ona başladım.Sonra bilgisayarı açtım ve senin motoru gördüm.Şimdi gidip masanın üzerinde ne var ne yok pencereden aşağı atacam.

Atmaaaa... o Hellcat bunu hak etmiyor.  Bitirilmiş bir model olarak raftaki yerini almak istiyor Adaş...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.