Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Fikret şen

Foruma Fotoğraf koyma problemi

Recommended Posts

Daha önce bir konu açıp fotoğraf koymuştum ama şuan mb'ı  ne kadar küçültürsem küçükteyim şu hatayı veriyor 

There was a problem processing the uploaded file. Please contact us for assistance

Hadi dedim belki küçültme programı bozuktur bir kaç yerden daha fotoyu küçülttüm ama sorun devam etti

bu sorunu nasıl çözerim sizdede böyle sorun oldumu ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Fikret şen yazdı:

Daha önce bir konu açıp fotoğraf koymuştum ama şuan mb'ı  ne kadar küçültürsem küçükteyim şu hatayı veriyor 

There was a problem processing the uploaded file. Please contact us for assistance

Hadi dedim belki küçültme programı bozuktur bir kaç yerden daha fotoyu küçülttüm ama sorun devam etti

bu sorunu nasıl çözerim sizdede böyle sorun oldumu ? 

Sevgili Fikret eğer Photobucket'ten yüklemeye çalışıyorsan problem!.. Photobucket ücretli sisteme gectiği için hepimiz sıkıntı yaşadık. Ben artık fotoları Flickr'dan yüklüyorum. Hatta forum içinde bir çok arkadaş bu şekilde yüklüyor. Hem de depolama alanı gerçekten çok yüksek bilgine...:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Fikret şen yazdı:

Yükledim nasıl kullanıcagım kısa bi özet geçermisin

Solda You yazan kısım tamamen sana ait.;) Buradan albüm oluşturup yukarıdan Upload yazan kısıma tıkladığında bir sayfa açılacak. Oradan sen istediğin dosyaları yükleyip kaydedebilirsin. Daha sonra ki; ben öyle yapıyorum bir sekmede forumu bir sekmede flickr'ı açıp kullanacağım dosyaları ilgil yere çekiyorum. ( tabi bu işemlereden önce yüksek kapasitede çektiğim fotoları az yer kaplaması için 1280 * 720 px küçültüyorum.)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.