Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Hakan Öncül

4.Element TAHTA

Recommended Posts

23 dakika önce, Tolga Uzuner yazdı:

Hoşgeldiniz,  linklerin sonundaki img taglerini kaldırırsanız fotolar direk gözükecektir.

Teşekkürler fakat yapamadım.Her türlü denedim forumun ilk konusundan okuyarak yapmaya çalıştım ama olmadı ,tekrar denerim artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Hakan Öncül yazdı:

Teşekkürler dostlar,cahille uğraşmak da zordur bilirim idare edin artık.

Bunlarda ilk evden resimler

Estağfurullah Hakan bey,

Sizin hesap ta Photobucket azizliğine uğramış.

Resimler Jpg dosyası olarak varsa yorum yazdığınız ekranın altındaki diğer medyaları yükle seçeneğini kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hakan bey ellerinize sağlık,bu tip çalışmalar benim bir hayli dikkatimi çekmekte,genelde jet takılırdım,ama bu aralar bende kapı pencere işine merak sardım seri olarak beş bitti kısmet altıya :D araya bir rus jeti atıp terapi niyetine geri dönerim alçı,kiremit,tahta işine,size kolay gelsin o odundan ne çıkacak bekliyorum,şayet kullanmazsanız ben alayım onu bir arkadaşın sırtı için lazımda :P bu arada avatar resminizde de merkez bankasını teftişe gelmiş başmüfettiş gibi çıkmışsınız vesselem :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, Kenan Turhan yazdı:

Hakan bey ellerinize sağlık,bu tip çalışmalar benim bir hayli dikkatimi çekmekte,genelde jet takılırdım,ama bu aralar bende kapı pencere işine merak sardım seri olarak beş bitti kısmet altıya :D araya bir rus jeti atıp terapi niyetine geri dönerim alçı,kiremit,tahta işine,size kolay gelsin o odundan ne çıkacak bekliyorum,şayet kullanmazsanız ben alayım onu bir arkadaşın sırtı için lazımda :P bu arada avatar resminizde de merkez bankasını teftişe gelmiş başmüfettiş gibi çıkmışsınız vesselem :P

:D:D:D:D:D

Başmüfettiş 

İlahi Kenan bey ,müfettişimiz gitti başımız kaldı 

Benim yaptıklarım ilkokul bebelerinin çalışmaları gibi kalır sizinkilerin yanında.Ben sizi oldukça uzun zamandır takip ederim.Uzun zaman deyip tarih vermeyeyim yaş meydana çıkmasın :D:D:D.Kenan TURHAN ismi benim için modelcilikte çığır açmış kişilerin arasında gelir.

Odun bir araba gönderebilirim bahçedeki ağaçlar budanınca bol miktarda malzeme çıktı :D:D:D siz yeter ki ebat verin :D:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.