Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

Hobimaket 6. Yılı ortak üretim kampanyası ( 1917 - 1991 Kızıl Ordu Askeri Araçlar Kampanyası )

Recommended Posts

Yaz rehaveti, yarışma trafiği derken çok zaman geçti. Kampanya bitiş tarihini bir ay uzatmak üretim için daha yararlı olacak diye düşünüyorum.

1 Ağustos'ta başlayan kampanyamız katılımı yükseltmek için 4 Aralık tarihine kadar uzatılmıştır.

Değerlendirme anketi ise 5 Aralık - 15 Aralık tarihleri arasında olacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Ziya Günce Heptürk yazdı:

Sonuçta ordu envanteri. Acaba yapsam mı diye düşünüyorum şu an 

old-gdr-army-vehicles-of-the-brand-traba

İlla ki topu, tüfeği olacak değil ya.

Kamyon olur, makan aracı olur, envantere girmiş yangın tüpü bile olur. ( Yangın tüpü espiri tabi ki :) ) 

Yazmadık ama figür, büst yapmak isteyen arkadaşlar var ise çekinmesinler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ziya Günce Heptürk şu trabant işini daha erken söyleseydin Revell den alır yapardık, decalleri de çözerdik bir yerlerden. 4 aralık sonmuş event. Yeni kite başladım ben, hatun da almanyada paso yanına gidiyorum. Zor yani yapmam ama siz @Şahin Şahinler ile yapın isterseniz, gerçi o yapmaz askeri falan :) 

Al ayrıca sana referans atayım yapacaksan :) http://www.modellversium.de/galerie/22-militaer-fahrzeuge/9390-trabant-601-kuebel-revell.html 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
46 dakika önce, Yunus Emre Coşkun yazdı:

@Ziya Günce Heptürk şu trabant işini daha erken söyleseydin Revell den alır yapardık, decalleri de çözerdik bir yerlerden. 4 aralık sonmuş event. Yeni kite başladım ben, hatun da almanyada paso yanına gidiyorum. Zor yani yapmam ama siz @Şahin Şahinler ile yapın isterseniz, gerçi o yapmaz askeri falan :) 

Al ayrıca sana referans atayım yapacaksan :) http://www.modellversium.de/galerie/22-militaer-fahrzeuge/9390-trabant-601-kuebel-revell.html 

Güzelmiş referans ben bunu yaparım ama en az 3ay sürer kesme biçme çok işi var. Ya kutudan çıktığı gibi yeşil renkli takılırım ya da hiç yapmam ama önce bi enzo bitsin de önümü göreyim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kampanyanın sonuna 3 gün kala açılan konuların sadece yarısı bitmiş ! Bu güzel modellerin değerini bulması için son bir uzatma yapalım.

Kampanya bitiş tarihi 10 Aralık 2017 Pazar gün sonu, hadi bitmeyen model kalmasın.

Gökay hocam  günaydın  ,  bu  iyi  oldu  benim model de  ağır aksak ilerliyordu  bu  hafta  sonu  nasıl yetişir  diye  kara  kara  düşünüyordum  hızlanalım  o zaman  teşekkür  ederiz...  saygılar  ....:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Kampanyanın sonuna 3 gün kala açılan konuların sadece yarısı bitmiş ! Bu güzel modellerin değerini bulması için son bir uzatma yapalım.

Kampanya bitiş tarihi 10 Aralık 2017 Pazar gün sonu, hadi bitmeyen model kalmasın.

Oleyyy çok rahatladım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.