Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

Hobimaket 6. Yılı ortak üretim kampanyası ( 1917 - 1991 Kızıl Ordu Askeri Araçlar Kampanyası )

Recommended Posts

Merhaba dostlar,

Bu sene 4 Kasım tarihin de Hobimaket' in 6. yılı ve bu özel zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek için ortak bir üretim kampanyası yapabiliriz.

74 Yıllık zaman diliminde Kızıl Ordu envanterinde kullanılmış bütün askeri araçları ölçek ve kategori farkı olmadan modelleliyebilirsiniz.

Kampanya 01 Ağustos tarihinde başlayıp 04 Kasım tarihinde sona erecek, kampanya sonunda katılıma göre bir anket yapıp seçilen en güzel modellerin sahiplerine sürprizlerimiz olacak !

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Ahmet Eren İspir yazdı:

T-90 sayılmaz demi abim :( bir de hava kara deniz araçlarını tek bir katagoride mi topladık? 

Ahmet, 1917 ve 1991 arası Kızıl orduda kullanılmış bütün askeri araçlar ölçek farkı ve kategori farkı olmadan yapabilirsiniz.

Sonrasında değerlendirirken, katılama göre kategorilere ayıracağız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.

Kampanya için yeni kit mi açmak gerek yoksa mevcutta henüz bitmemiş ve üretimi devam edenlerden olur mu:D   (çakallık peşindeyim:lol::D)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kurallar kısa ve öz...

1. 1917 - 1991 arası Kızıl Ordu envanterine girmiş askeri araçlar.

2. Ölçek ve kategori farkı yok.

3. 1 Ağustos, 4 Kasım arası forum içinde ki kampanya başlığı altında yapım aşmalarının olduğu paylaşımlar değerlendirilecektir.

4. Değerlendirme 5 Kasım - 15 Kasım arasındaki anket ile yapılacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acaba ben de girebilir miyim ki bu ortak üretim kampayasına bi kızıl ordu araçlarını araştırayım bakalım

Ufak bir sorum olucaktı yaptığımız modeller bize geri dönücek mi? Eğer dönücekse 700 ölçek gemi yapıcam dio da kullanırım :D bize geri gelmicekse uçak yaparım herhal daha pigment falan alamadım eskitemem ben tankı :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, İhsan Çakmakçı yazdı:

Rus severim...vakit olursa açarız bi kutuB)

Bu kampanya sensiz olmaz :) 

Bir saat önce, Samet Arısoy yazdı:

Acaba ben de girebilir miyim ki bu ortak üretim kampayasına bi kızıl ordu araçlarını araştırayım bakalım

Ufak bir sorum olucaktı yaptığımız modeller bize geri dönücek mi? Eğer dönücekse 700 ölçek gemi yapıcam dio da kullanırım :D bize geri gelmicekse uçak yaparım herhal daha pigment falan alamadım eskitemem ben tankı :) 

Samet maketlerin bir yere gideceği yok. :) evinde yapıp, fotolarını paylaşacaksın. :) gönül rahatlığı ile istediğin modeli yap, yeter ki 1917 - 1991 arası Rus olsun.

58 dakika önce, Metin ALDEMİR yazdı:

gözlere şenlik var desenize :) 

İzlemek ile olmaz Metin, patlatacaksın artık bir kutu.

14 dakika önce, Orkun Çetin yazdı:

IS-2 ile ben de varım. Çok pis gaza geldim :)

İşte bize böyle çıkışlar lazım, eyvallah Orkun. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Samet maketlerin bir yere gideceği yok. :) evinde yapıp, fotolarını paylaşacaksın. :) gönül rahatlığı ile istediğin modeli yap, yeter ki 1917 - 1991 arası Rus olsun.

gözüm senden aldığım rus traktör bitti biter katayım bari kampanyaya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

O zaman bir gemi bulursam bende geliyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Patron illa masrafa sokacaksın bizi ya, tezgahta sürünen SU-85'ten başka Rus malı kalmadı stokta...

Neyse artık, kanun ne diyorsa ona uyacağız, alırız bi halis muhlis rus malı zvezda  :)  

Baki abinin traktör biteli 15 gün oldu o yüzden dedim öyle, yeni kutu patlatsın diye :)

senin Su-85 boya aşamasına gelmedi ise konuyu taşırız kampanya ya merak etme.

Demokrasilerde çare tükenmez. :) Birde Zvezda yapacağım dersen, kimse yapma demez. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.