Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Şahin Şahinler

1/24 | 1971 Lamborghini Miura | Hasegawa | Şahin Şahinler

Recommended Posts

çok güzel bir çalışma, yarışmada en çok dikkatmi çeken araç olmuştu, yarışmadan önce aşagıdaki hikayeyi okumuştum, denk gelmişti

orjinal bir tane uzun süre garajda kalmış ve sonra gün ışıgına çıkmış

https://petrolicious.com/articles/this-lamborghini-miura-is-a-family-heirloom-barn-find

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎14‎-‎06‎-‎2017 at 23:51, Gökay Yalçın yazdı:

Yarışmada evire, çevire inceledim, harika bir işçilik, ödülü de hak etmişti, tebrikler abi.

Gökay işyerinde resim vs .yükleyemiyorum.Telefonla ancak bu kadar oldu.Bir sürü resim vardı ama başka atamadım.Ama sana ve siteye sözümü tutuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎15‎-‎06‎-‎2017 at 08:33, Yunus Emre Coşkun yazdı:

Şunun kapılarını açmadın ya ne diyim :) Şahane oldu ya tam seyirlik. Ellerine sağlık Şahin Beğ :) 

Yapım aşamasında böyle bir fikrin olduğunu bilseydim değerlendirmeye alırdım diycem yalan olacak :) Kapı açma işi beni bozabilir Yunus.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎15‎-‎06‎-‎2017 at 08:45, ali yasin ulaş yazdı:

çok güzel bir çalışma, yarışmada en çok dikkatmi çeken araç olmuştu, yarışmadan önce aşagıdaki hikayeyi okumuştum, denk gelmişti

orjinal bir tane uzun süre garajda kalmış ve sonra gün ışıgına çıkmış

https://petrolicious.com/articles/this-lamborghini-miura-is-a-family-heirloom-barn-find

Ali bey beğenmenize sevindim. Çok bilinmeyen eski bir aracın açıkçası böyle ilgi ile karşılanmasını beklemiyordum. Yaparken hiç bunu tahmin etmemiştim. Bende bu ve bunun gibi bir kaç video izledikten sonra bu aracı yapmaya karar verdim. Kitte çok güzeldi. Ziyan etmemeye çalıştık. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎15‎-‎06‎-‎2017 at 09:34, Tolga Uzuner yazdı:

bence son dönemde yaptığın en iyi modeldi bu Şahin eline sağlık. Özellikle cam fitillerindeki boya işçiliği falan muazzam

Tolga son dönemde bunun kadar istekle bir araca başlamamıştım. Bence bu yansıdı işçiliğe .Stokta yatanların gazı kaçıyor demek ki. Sipariş edip beklemek lazım yada kutuları sana göndercem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎15‎-‎06‎-‎2017 at 09:57, Şafak AVCİ yazdı:

çok güzel olmuş Şahin eline sağlık, bendede bunun jota versiyonu var. ne zaman yapacam bilmiyorum ama bir ara yapacam :)

Cam çıtaları boyamı BMFmi?

Jota da çok güzel. Ama bunun internette daha çok videosuna denk geldim. Kiti yapmamın bir sebebi de budur. Cam çıtalarının bu kadar dikkat çekmesi ilginç. Şafak cam çerçeveleri için BMF ye elveda artık. Hem çok uğraştırıyor. Hemde sonuç bu kadar temiz olmuyor. Bu Molotof krom kalem ile çekildi. Kobay üzerinde birkaç denemeden sonra ilk kez bu arabada yaptım. Ama 15 saniyede sonuç mükemmel bence. BMF gibi ek yeri yok .Keserken bıçağı kaçırıp boyayı bozmak yok. Ucu kalktı yok. Bence büyük kolaylık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.