Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet Gürkan

1/24 | Scania R730 V8 "Black Amber" | Italeri | Ahmet Gürkan

Recommended Posts

24 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Ahmet hepsinden yapmaya devam et bence, hepsi için kabiliyetin var baksana.

21 dakika önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

Senin tanklar güzel ya devam bence.... 

Bırakır mıyım hiç ya, olur mu öyle şey, Erhan abi bana takılıyor ben de ona takılıyorum :)  Bi sürü para verdim ben onlara ya, pzh2000'le terminator'un taksidi bile bitmedi daha, yavaşşşş bırak derler adama :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Bırakır mıyım hiç ya, olur mu öyle şey, Erhan abi bana takılıyor ben de ona takılıyorum :)  Bi sürü para verdim ben onlara ya, pzh2000'le terminator'un taksidi bile bitmedi daha, yavaşşşş bırak derler adama :) 

Kesin Erhan abi senin stoğu kıskanıyodur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.

Abi olmamış, sen nerde gördün böyle tertemiz tır yaa. İlla o kromlarda Kürşat abiye saç tarattırcam diye bu kadar temiz bırakılmamalıydı:D

Çok güzel olmuş abi ama inan baktıkça "ulan şu kenarlara kurumuş hafif çamur ne güzel olurdu hee" diyip durdum kendi kendime:)

Bu arada Kürşat abi otobüs yapıyo, almayacaktı o kiti ama ben gazı verince aldı şimdi debeleniyo yapıcam diye:P:P:D:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Mustafa Dombay yazdı:

Abi olmamış, sen nerde gördün böyle tertemiz tır yaa. İlla o kromlarda Kürşat abiye saç tarattırcam diye bu kadar temiz bırakılmamalıydı:D

Çok güzel olmuş abi ama inan baktıkça "ulan şu kenarlara kurumuş hafif çamur ne güzel olurdu hee" diyip durdum kendi kendime:)

Bu arada Kürşat abi otobüs yapıyo, almayacaktı o kiti ama ben gazı verince aldı şimdi debeleniyo yapıcam diye:P:P:D:lol:

Oğlum dün Ankara'da galerinin birinde Kenworth W900 gördüm, dibim düştü resmen... Tertemizdi valla... kanıtlayacam sana, aha gördüm bak diyecem selfie çekecem bir de sırıta sırıta :) 

Kürşat otobüsü nerden bulmuş la! :) şu miniartın kamyondan bozma otobüsü mü yoksa :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.
50 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Oğlum dün Ankara'da galerinin birinde Kenworth W900 gördüm, dibim düştü resmen... Tertemizdi valla... kanıtlayacam sana, aha gördüm bak diyecem selfie çekecem bir de sırıta sırıta :) 

Kürşat otobüsü nerden bulmuş la! :) şu miniartın kamyondan bozma otobüsü mü yoksa :) 

Ya boşver sen onu bunuda, Kürşat abinin pembiş için bi müdahalede bulundunmu sen onu de bakem bana:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.
39 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Kıyamadım ya la bebeye :) 

Sana en kötü sivil araç kitini yollayacak biri için fazla yufka yüreklisin abi, adamın senin için ne hain planları var sen daha kıyamadım diyon:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Nerden bulucam sivili? Biri gaz verdi aldırdı. Kromlar var yan tarafında ve önünde ve yanında ve yuvarlak yerlerde. Gövdeye birleşik ve bit kadar. Nasıl maskeliycem de nasıl boyuycam? Mustafa ya sövüyorum her tezgaha baktığımda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.
4 dakika önce, Kürşat Kaan AKKOYUN yazdı:

Nerden bulucam sivili? Biri gaz verdi aldırdı. Kromlar var yan tarafında ve önünde ve yanında ve yuvarlak yerlerde. Gövdeye birleşik ve bit kadar. Nasıl maskeliycem de nasıl boyuycam? Mustafa ya sövüyorum her tezgaha baktığımda.

:D:lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.