Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Yunus Emre Coşkun

1/24 | Nissan Skyline GTR R34 Top Secret | Aoshima | Yunus Emre Coşkun

Recommended Posts

Şunun için bir rafta alınacak gold Rengi bırakmadık seninle.Ama güzel oldu sonucu.Şu alt maskeleme olayina verdigin emeği saygı ile karşıladım.Ama beni modelcilikten sogutabilir.Sonra Revell kötü diyoruz.En azından Böyle bir sey olmuyor.Bende olsa böyle bir maskeleme olmazdı.Bu yüzden R34 te el atmiyorum hala.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, Şahin Şahinler yazdı:

Şunun için bir rafta alınacak gold Rengi bırakmadık seninle.Ama güzel oldu sonucu.Şu alt maskeleme olayina verdigin emeği saygı ile karşıladım.Ama beni modelcilikten sogutabilir.Sonra Revell kötü diyoruz.En azından Böyle bir sey olmuyor.Bende olsa böyle bir maskeleme olmazdı.Bu yüzden R34 te el atmiyorum hala.

Eyvallah @Şahin Şahinler . Sen yine de şu Tamiya R34 Nismo Z-Tune ı al stoğa koy. Ben de alacağım. Girişelim bir ara. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eline sağlık güzel olmuş, sadece arkadaki spoilerda sağ tarafı biraz havada kalmış gibi, bir de bazı decallerin altı çok parlamış, onların üstüne vernik mi az gelmiş, decal mi kalın kalmış bilemedim.

gold boyamak hakikaten sıkıntılı süreç ama çıkan sonuç genelde seyretmesi zevkli oluyor.

Yarışma konularında Gökay'a katılıyorum, yarışmalar bu işin gelişmesinde bence çok önemli noktadalar, hem kişilerin kendilerini geliştirmesi açısından önemli ( ordaki diğer modellerden ilham almak), hem de bu hobiye yeni başlayan ya da başlayacak kişileri motive etmek açısından önemli.

Ha hobiyi hırsa dönüştürmeme konusuna da katılıyorum, ki bu aslında kişinin kendisinde bitiyor, yarışmaları çok ciddiye alıp hırs yapan da genelde kişiler oluyor. Bu yarışmaların hobimizin bir parçası olduğu, eğlenmek ve sosyalleşmek için yapıldığı farkındalığına erişebilirse kişi, o zaman hırs-stres yapmadan yarışmaların keyfini çıkarabilir.

Dünya çapında modelci olmak da açıkçası çok kolay değil, internette dünya çapındaki yarışmalarda kazanan modellere bakarsak bence daha yenecek çok fırın ekmek olduğunu hepimiz görebiliriz :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yunus ellerine sağlık güzel model olmuş ben temiz araç beceremiyorum malesef yetenek işte. Yarışmalarda kendi modellerini sürekli ön sıralara  koyup  sonra yanıda kendince kötü olan modelleri koyarak kendi modellerini ön plana çıkarmaya çalışan, sürekli jüriyi rahatsız edip bıt bıt konuşarak insanları bıktıran birisi olmadan yoluna bu efendiliğin ve güzel modellerinle devam etmeni canı gönülden dilerim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

Yunus ellerine sağlık güzel model olmuş ben temiz araç beceremiyorum malesef yetenek işte. Yarışmalarda kendi modellerini sürekli ön sıralara  koyup  sonra yanıda kendince kötü olan modelleri koyarak kendi modellerini ön plana çıkarmaya çalışan, sürekli jüriyi rahatsız edip bıt bıt konuşarak insanları bıktıran birisi olmadan yoluna bu efendiliğin ve güzel modellerinle devam etmeni canı gönülden dilerim...

Olması gereken bu.... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Tolga Uzuner yazdı:

Eline sağlık güzel olmuş, sadece arkadaki spoilerda sağ tarafı biraz havada kalmış gibi, bir de bazı decallerin altı çok parlamış, onların üstüne vernik mi az gelmiş, decal mi kalın kalmış bilemedim.

gold boyamak hakikaten sıkıntılı süreç ama çıkan sonuç genelde seyretmesi zevkli oluyor.

Yarışma konularında Gökay'a katılıyorum, yarışmalar bu işin gelişmesinde bence çok önemli noktadalar, hem kişilerin kendilerini geliştirmesi açısından önemli ( ordaki diğer modellerden ilham almak), hem de bu hobiye yeni başlayan ya da başlayacak kişileri motive etmek açısından önemli.

Ha hobiyi hırsa dönüştürmeme konusuna da katılıyorum, ki bu aslında kişinin kendisinde bitiyor, yarışmaları çok ciddiye alıp hırs yapan da genelde kişiler oluyor. Bu yarışmaların hobimizin bir parçası olduğu, eğlenmek ve sosyalleşmek için yapıldığı farkındalığına erişebilirse kişi, o zaman hırs-stres yapmadan yarışmaların keyfini çıkarabilir.

Dünya çapında modelci olmak da açıkçası çok kolay değil, internette dünya çapındaki yarışmalarda kazanan modellere bakarsak bence daha yenecek çok fırın ekmek olduğunu hepimiz görebiliriz :) 

Saol @Tolga Uzuner . Zevkli oldu cidden seyri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 05.06.2017 at 14:10, Ferhat Karadeniz yazdı:

Teşekkür ederim @Ferhat Karadeniz.

Tüm yorumlara fikirlere teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
25 dakika önce, Halil Ün yazdı:

Ellerine sağlık Yunus çok güzel olmuş model. Metalik renklerdede olduğu gibi altın rengide sıkıntılı bir renk astarı düzgün olmazsa yüzey sorunlarını fazlasıyla belli edebiliyor. Sonuç gösteriyor ki işin üstesinden gelmişsin =)

@Halil Ün Saol Halil. Zor renk, çok renk denedim, çok uğraştım düzgün olsun diye. Fena da olmadı. Mutluyum koleksiyonuma girmesinden. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

13 dakika önce, Yunus Emre Coşkun yazdı:

@Halil Ün Saol Halil. Zor renk, çok renk denedim, çok uğraştım düzgün olsun diye. Fena da olmadı. Mutluyum koleksiyonuma girmesinden. ;)

Biraz koyu duruyor fotoğraflarda ama 4 yıl önce yaptığım mat vernikli bir model modelde duxone nun baz kat boyasını kullanmıştım üzerine parlak vernik atılınca sonuç nasıl değişir onu bilemem ama :D

905340_10202118039088043_931682081_o_zps

1417636_10202118040088068_379981495_o_zp

1398849_10202118039248047_1926338794_o_z

1398542_10202118038528029_114105479_o_zp

1403664_10202118041128094_2107461944_o_z

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.