Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ali YILDIZ

Ankara'dan bana ücretsiz maket yapacak arkadaş var mı

Recommended Posts

Merhabalar,

Ben forumu devamlı takip edip yoğunluktan -ne yazık ki - bir şeyler yapamayan biriyim. Özellikle uçak maketlerine bayılıyorum. Elimde Zvezda 1/72 Mig-31 kiti var. Onu işyerimdeki masama koymak istiyorum. Ama zaten az olan bilgime yeni doğan kızımın yoğunluğu da eklenince maket başına hiç oturamaz oldum. Ankaradan bu maketi bana ücretsiz yapacak bir arkadaş var mıdır :blush: Elimdeki boya, vernik, astar vs malzemeleri yapacak kişiyle paylaşabilirim, onun dışında elimden başka bir şey destek gelmiyor ^_^

İyi günler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Tolga Uzuner yazdı:

tüm dünyada commission work denilen bu tip çalışmalar kolay kolay ücretsiz olmaz :) bence oldukça büyük bir hayır istiyorsunuz :)

Tolga hocam, sitede paylaşmasam da kızımın doğumundan önce 3-4 maket yaptım, istediğim şeyin ne kadar çok emek istediğini inanın biliyorum. Sadece benim gibi maket yapmaya çok hevesli ayrıca bol zamanı olan birine denk gelebilirim diye konuyu açmıştım :)

14 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Tank isteseydin birşeyler düşünürdük, yaptıklarımın yarısı eşe dosta gidiyor zaten :)

Hocam çok teşekkürler, şu an helikopter ve uçaklarla ilgileniyorum. Belki bir gün bu konuda kapınızı çalarım ^_^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 15.06.2017 at 10:24, Ali YILDIZ yazdı:

Çok sevinirim hocam, özelden mesaj attım.

Son bir kez kendimi hatırlayım istedim. Bana maket yapabileceğini söyleyen arkadaşa ulaşamıyorum, başka istekli biri varsa itiraz etmem :D Unutmadan mig-31 kitin kanopisinde sorun olduğu için, kiti zvezda 1/72 su-27sm ile değiştirdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Ali YILDIZ yazdı:

Son bir kez kendimi hatırlayım istedim. Bana maket yapabileceğini söyleyen arkadaşa ulaşamıyorum, başka istekli biri varsa itiraz etmem :D Unutmadan mig-31 kitin kanopisinde sorun olduğu için, kiti zvezda 1/72 su-27sm ile değiştirdim.

Allah analı babalı vatana mıllete hayırlı etsın ınsallah acısını gostermesın. Her ayın son pazar gunlerı Ankara da model konusunda toplantılarımız oluyor fırsat bulursanız 1 2 saat te olsa ugrayın ıstersenız hem tanısır hem bu konuyu konusuruz alacagınız gazla bakarsınız ufaktan sız baslarsınız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.