Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Barış Bayar

Esci Stoğum │ Barış Bayar

Recommended Posts

Merak edenler için listeyi yayınlayayım. es kaza gelirler ve elime ulaşırlarsa resimlerini de çekerim :rolleyes::huh:

8043 BRITISH TANK mk 1V CHURCHILL

8003 GERMAN TANK Pz. Kpfw llf

8354 BRITISH 25 PDR GUN AND CREW

8066 PONT D' ASSAULT ALLEMAND HALF TRACK.

8057 GERMAN Pz. Kpfw. lll FLAMMPANZER,

GERMAN TANK Pz. Kpfw III M.

GERMAN TANK 38 "t" HETZER

U.S. M4 A1 SHERMAN Calliope

GERMAN TANK STRUMGESCHÜTZ III G

U.S. TANK M4 A1 SHERMAN

British MK. IV CHURCHILL Amrer

GERMAN GUNS pak 40 pak 35/36 A.A.Flak 38

GERMAN TANK Pz. Kpfw IV AUSF.G

Hasegawa 726 / Cruiser Tank Crusader 11 International British Army

8073 Leo Turmverkleidung ~ Leo 1A1-A1 German Military

8304 M163 Vehicule D.C.A.

8305 M113 AI APC

8306 M901 Hammer Head

8323 Merkava

8601 M113 ACAV With SPECIAL FORCES [50 Soldiers]

5 adette evde var evden bakıp yazarım isimlerini...

Esci'ni Filipin Taxi diye bir modelini yapmıştım zamanında, Toyota arazi aracından bozma taxiydi ama malum sağında solunda işlemeleri bilmemneleri vardı. hoş maketti diye aklımda kalmış, yani dediğiniz doğru, araç bakmak lazım bu adamlardan heralde.

Guest   
Guest

Hop dedik escinin uçak modellerini yabana atmayın çok sağlam kitleri vardı bir zamanlar pardon varmış diye duymuştum yaş itibariyle ben görmedim... :D (ilkleri hep esci çıkartmıştı)ben escinin avukatıyım... :P uçak bulanlar bana danışabilir bu arada revell ve italerinin çoğu kalıbı esciden araklamadır...

Hop dedik escinin uçak modellerini yabana atmayın çok sağlam kitleri vardı bir zamanlar pardon varmış diye duymuştum yaş itibariyle ben görmedim... :D (ilkleri hep esci çıkartmıştı)ben escinin avukatıyım... :P uçak bulanlar bana danışabilir bu arada revell ve italerinin çoğu kalıbı esciden araklamadır...

madem esci kalıpları, revell ve italerinin eski maketlerinin ne menem şeyler oldukları da ortada, o halde hepsi zaten esci'nin suçu en başta. (esci uçak maketi yapmışlığım yok ha!)

Guest   
Guest

lütfen yiğidi öldür hakkını yeme o kalıplarla basılan binlerce modelden sonra o hale gelmesi gayet normaldir.85-92 arası esci kraldı (o tarihlerde hasegawa tamiya gibi japonlar çok zor bulunurdu)ve esci kalitesiyle pek çok japona rakipdi...1/72 / 48 uçakları ürün gamında geniş bir yelpazesi vardı...

Guest   
Guest

Mini afv'nin sarmadığı varmıdır, heleki matchbox'lar bende Barış gibi yapıp onlarımı doplasam...

Bu seneyi miniafv yılı ilan ediyorum kendi adıma :) Kerem ve Erhan'a duyurulur ...

İlk sıraya Bf 109 arası M4 A1 Shermann ve PzKpfwqaswwedsd 4 Ausf. refdfttouf H (panzer 4 işte bu neyaa..) alıyorum sonra da Barış'tan gelecek Escileri diziyorum (ne onlar Barış)

Guest   
Guest

Hidayet Eren Karlı... :D (Hakan 4. bebek kız mı olmalı... ;) isim bence güzel oldu...)

Guest   
Guest

sana o kadar dedim eteğindeki escileri dökme diye bak elinden gidiyor taşlar...çaktırmadan hepsini zattım de...(bu fikir içinde bi esci şey telif hakkı olayı ;) )