Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Yunus Emre Coşkun

1/24 | Nissan Skyline GTR R34 | Tamiya | Yunus Emre Coşkun

Recommended Posts

11 dakika önce, Gökay Yalçın yazdı:

Yunus Emre, çok güzel görünüyor ellerine sağlık. 

Fotoğrafları beyaz fonda çekersen model daha güzel görünecektir.

Saol Gökay, Denedim de yok hocam makina olmayınca olmuyor fotoğraf. Telin de makinası kuvvetli değil. :) Bana fotoğraf çekmeyi bilen biri lazım. Ama o işi de çözecem yakında. :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Mutlu Toker yazdı:

Ellerine sağlık bir Nissan fanı olarak bayıldım.

Eyvallah Mutlu.

1 saat önce, Şahin Şahinler yazdı:

İyi birşey yapmisim yoksa bu araba orada yaratacaktı.Herşey on numara yalnız bunlar dan daha İyi fotoğrafları hak ediyor.Yada sana güzel bir telefon alalım şöyle iyi resim çekeninden olsun

en azından 1 ay öne aldım sayende :D maket almaktan para kalmıyor telefona fotoğraf makinasına biliyorsun :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Tolga Uzuner yazdı:

çok güzel olmuş, özellikle boya vernik harika olmuş. alıp araba yapasım geldi :)

Saol Tolga. Yapılır bu almalısın bence :) 

1 saat önce, baki temel yazdı:

yunus emre ellerine sağlık çok cool bir araç olmuş boya ya bayıldım 

Çok saol Baki Abim. Yap şu dioramayı da benzin almaya gelelim senden :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 13.05.2017 at 09:13, Taner Onagül yazdı:

Yunus ellerine saglik kardesim.... Benim stok da da var bir an gaza geldim valla..

@Taner Onagül Çok teşekkürler Taner Abi. Ben ne ferrariciler, lamborghiniciler gördüm şu modeli görünce skyline yapacam ya diyen :D  Yap abi mutlaka çok zevkli araç. Ne versen kaldırıyor araç. İstediğin renge boya, istediğin modifiyeyi yap. Çok güzel kit.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık Yunus Emre çok güzel olmuş. 

Benimde ilk yaptığım kitler arasında güzel bir kit ancak şimdi iyice anladım ki egzoz sıkıntısı kitin kendindeymiş =) Seninde hafif sola yatık duruyor benim kit gibi :D1404596_10201934293134509_134056726_o_zp

Bu arada far camlarını yapıştırmak için ne kullanıyorsun ? ve ufak bir düzeltme sağdan direksiyon kullanıyorsan geri park lambası solda olmalı senin yaptığın kombinasyon soldan direksiyonlu araçlar için olmuş =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 21.05.2017 at 13:17, Halil Ün yazdı:

Ellerine sağlık Yunus Emre çok güzel olmuş. 

Benimde ilk yaptığım kitler arasında güzel bir kit ancak şimdi iyice anladım ki egzoz sıkıntısı kitin kendindeymiş =) Seninde hafif sola yatık duruyor benim kit gibi :D1404596_10201934293134509_134056726_o_zp

Bu arada far camlarını yapıştırmak için ne kullanıyorsun ? ve ufak bir düzeltme sağdan direksiyon kullanıyorsan geri park lambası solda olmalı senin yaptığın kombinasyon soldan direksiyonlu araçlar için olmuş =)

@Halil Ün Saol Halil, Egzoz ucu ayrı bunun biliyorsun tırnaklı yapısı var. Zımpara yapıp düzeltmek lazım. Yoksa kitin orjinali yamuk evet. Arka stopları fark ettim yerleri değişti. Ön far camlarına fitil yaptım. 1-2 daha ufak oynama yaptım araçta. 

On 21.05.2017 at 13:38, Serdar Karabay yazdı:

Güzel olmuş elinize sağlık. Ben R35 versiyonuna aşığım bu arabanın. Stokta Fujimi'si bekliyor. Alacağım tezgaha bakalım. Jantların kromunu söküp tekrar mı boyadınız?

@Serdar Karabay Evet jantlar söküldü. İlk kez molotow kalemin yedeğini ab ile attım. Hemde astar falan yok. Çok hoşuma gitti.

On 21.05.2017 at 20:22, Metin ALDEMİR yazdı:

Çok temiz bir bir model olmuş eline emeğine sağlık. duman efektli resim ise son nokta olmuş :D 

@Metin ALDEMİR Saol. Geçenlerde @Ziya Günce Heptürk ve @Şahin Şahinler ile şu herifin bu fotosu da iyi, bak bu da iyi derken, Bejonek'in ışıklandırılmış dumanlı 370Z modelini görünce aklıma geldi. Elektronik sigara ile dumanladım biraz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Ziya Günce Heptürk yazdı:

Bak kaç gün oldu biteli. Ben giriyorum bişeyler yazayım diyorum. Hatta yazıyorum ama yazdıklarımı beğenmeyip çıkıyorum geri. Güzel model desek yetmez. Yeni yetmeler efsane diyor ama onu da ben sevmiyorum. Sen anla işte bişeyler yabancı değilsin. 

@Ziya Günce Heptürk Eyvallah abim. Sen olmasan eksiklerini göremem yaptığım modellerin. Forumdan 1-2 hafta önde gidiyorsun bunları söylemekte. Sayende kusursuzlaştırıyorum. Eyvallah

15 saat önce, Şahin Şahinler yazdı:

;)zaten miura da bitti yaptircan bana da skyline dumanlı dumanlı

@Şahin ŞahinlerŞahin Beğ :) F430 vericem sana cumartesi, yarışmaya gelmemezlik et de göreyim hadi. Japoncu olan benim. Nissanıma dokunma :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

Yunus bey tek kelime ile kusursuz bir çalışma emeklerinize sağlık başarılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.