Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ziya Günce Heptürk

1/24 | Pagani Huayra | Aoshima | Ziya Günce Heptürk

Recommended Posts

Ziya ellerine sağlık, özellikle iç detaylar muazzam olmuş.

Direksiyon boyasında ufak bir iki kaçak var dikkatini çekmedi herhalde rötuş ister.

Ana renk biraz mat kutu tasarımındaki fotoğraf gibi parlak bir renk daha çok yakışır, bende aldım ama gözüm korktu gerçekten.

Biz bununla baş edemeyiz iyi iş çıkarmışsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vay canını yediğim ya. Efsane olmuş. Ellerine sağlık Ziya Abi, Türkiye'de tamamlanmış ilk Huayra mı oldu şimdi :) 

Teşekkür ederim Yunus. Ülkeye giren ilk huayraydı biten ilk huayra da oldu. Zaten bildiğim kadarıyla daha açan bile yok.

Pagani'yi çok severim. Şu kapılar, ön ve arka kapaklar açık olan resim efsane. Koltuklar sanki sahici deri gibi. 

Teşekkürler. O efsane haliyle kaldı zaten. Kapılar  kapaklar mentesesiz tasarım yapılmış. açık durmayı beceremedikleri için yapıştırdım. Yapıştırmadan önce hatıra olarak 3 poz çektim kapalı haliyle. Daha da artık kapanmaz.

Şaheser gorunuyor ellerine saglik...

"Vay arkadaş" dedirten cinsten =D

Elinize sağlık

Çok şükela olmuş :D 

Teşekkürler arkadaşlar.

Ziya ellerine sağlık, özellikle iç detaylar muazzam olmuş.

Direksiyon boyasında ufak bir iki kaçak var dikkatini çekmedi herhalde rötuş ister.

Ana renk biraz mat kutu tasarımındaki fotoğraf gibi parlak bir renk daha çok yakışır, bende aldım ama gözüm korktu gerçekten.

Biz bununla baş edemeyiz iyi iş çıkarmışsın.

Teşekkürler Gökay. O kadar kaçak olsun dedim müdahale etmedim. direksiyonda kahverengide az da olsa ön gölge olduğu için kaçan siyaha rötuş yapmam mümkün değildi. ön gölge tonu değiştirdiği için birebir aynı ton olmazdı rötus daha çok sırıtırdı.

Renk yeterince parlak ama bu renk ve bunun gibi ağır metalik renkler verniğin yansımasını vermiyor. Kendi içindeki metalden yansıma yapıyor ve daha mat bir görünüm oluyor. Eğer yarışmaya gelebilirsek görürsen anlayacaksın durumu.

Modelle baş etmek için yapmazsın ki zevk için olduğu kadar diyerek çıkcan yola aldıysan yapcan artık mecbur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben genelde super carlarda daha canlı renkler bekliyorum sanki böyle renkler yakışmıyor bu tip arabalara.  makete laf yok süper işçilik her zamanki gibi ama bu arabanın içi de nedense bana sportif değil de araplar için yapılmış gibi geliyor. 

Arabayı sevmediğimden bu kadar laf ettim ama maket on numara :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.04.2017 at 18:32, Şahin Şahinler yazdı:

Ziya nin yapım aşamalarını takip ettiğim için biliyorum.Bu Aoshima nin en kazık kiti.Şahsen çıkan sonuç kite göre mükemmel.Almak yapmak isteyen yine iyice bir düşünsün derim. 

Şahin abim ne derse doğru der. Aoshimadan beklediğim performans yoktu modelde. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.04.2017 at 18:00, Tolga Uzuner yazdı:

Ben genelde super carlarda daha canlı renkler bekliyorum sanki böyle renkler yakışmıyor bu tip arabalara.  makete laf yok süper işçilik her zamanki gibi ama bu arabanın içi de nedense bana sportif değil de araplar için yapılmış gibi geliyor. 

Arabayı sevmediğimden bu kadar laf ettim ama maket on numara :)

Tolga çok doğru dedin. Yaparken dedim bol kromlu eski Amerikan arabası içinde bile bu kadar krom yok. Cok daha farklı tasarımlar çıkabilirdi ama adamlar böyle üretmiş. Renk olarak sırf yapmadığım tarz bir renk olsun diye böyle yaptım. Ben arabayı beğensem de maketi sevemedim fazla. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.