Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

Yılın Güzelleri Etkinliği

Recommended Posts

Merhabalar,

Artık her ay düzenli olarak ayın güzelleri bölümünü yapıyoruz, her ay biten modellerimizi, biten modeller bölümün de ölümsüzleştiriyoruz.

http://www.hobimaket.com/bitenmodeller.html/ şimdiye kadar fark etmeyen dostlar için link paylaşıyorum.

Ayın güzelleri bölümü her ay ürettiğimiz modelleri sergilediğimiz, herkesin bütün modelleri kaçırmadan inceleyebileceği ve sonunda kullanıcı anketi ile her ay farklı kategorilerden seçtiğimiz modellerin bir ay boyunca ana ekranda sergilendiği bir etkinliğimiz... Amacı; modelciliği ve üretimi teşvik etmek. Bu etkinliği bir adım ileriye götürmek için '' Yılın Güzelleri '' etkinliği yapacağız.

Her ay ayın güzeli seçilen modellerin Ocak 2018 günü topluca sergilendiği ve anket ile değerlendiği etkinlik sonunda kategorilerinde en çok oyu alan modeller bir yıl boyunca ana ekranda sergilenecek, anı olarak ta bu model sahiplerine etkinliğe özel birer plaket hediye edilecektir.

Daha özenli, daha fazla üretim ...

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tolga Uzuner yazdı:

süper hareket

Eyvallah.

Şimdi, Ahmet Gürkan yazdı:

Ver gazı başkan verrrr :) 

Gaz vermeden bu işler olmuyor Ahmetim. :)

Şimdi, Yunus Emre Coşkun yazdı:

Güzel. Bence yılın güzelleri oylaması daha uzun sürmeli ayın güzellerine göre (Örneğin 1 ay kadar) ve herkes tek oy verebilmeli (kategori bazında) diye düşünüyorum. 

Teşekkürler Yunus, oylama süresini katılım belirleyecek aklımdaki en kısa 15 günlük bir süre. Model çeşitliliğine göre kategori ve oy sistemi ileride belli olacaktır.

Her ay altı model seçiyoruz. 72 modellik bir anket olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Bu etkinliği daha heyecanlı ve geniş bir zaman aralığına yaymak adına tink, tenk yapmak istiyorum.

Benim aklıma gelen bir ay sürecek bir oylama takvimi yaratmak, üç turdan oluşan oylamada ilk iki turda çoklu oy sistemi olacak,anketler 10 gün sürecek.

Yılın güzelleri için ortalama 72 model aday olacak, bu adaylar için kendi kategorilerinde anket şeklinde bir oylama yapılacak ve en çok oyu alan modeller yılın güzelleri olarak seçilecek.

örnek askeri kara araçları kategorisinde 24 model olursa, en çok oyu alan 12 model ikinci tura çıkacak, ikinci turda en çok oyu alan 6 model üçüncü tura çıkacak, üçüncü tur tek oy sistemi ile yapılacak ve en çok oyu alan model, askeri kara araçlarında yılın güzeli olacak.

Diğer kategoriler ise bu şekilde şekillenecek, etkinliği ise yemekli bir organizasyonda yılın güzeli seçilen modellerin sahiplerine Hobimaket ailesi adına anı olarak plaket vererek bitireceğiz.

Mustafa arkadaşımızın ise yılın modellerine aday olan modellerden bir takvim yapmak gibi bir fikri var.

Sizinde önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.

Ben deli misali kuyuya taşı attım kaçtım, çıkarmak siz akıllı usta ve abilerimin işi:D Ben bu işi becerebilecek teknik bilgi ve beceriye sahip değilim. O yüzden Gökay abime konuyu açıp çekildim kenara:D:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Mustafa Dombay yazdı:

Ben deli misali kuyuya taşı attım kaçtım, çıkarmak siz akıllı usta ve abilerimin işi:D Ben bu işi becerebilecek teknik bilgi ve beceriye sahip değilim. O yüzden Gökay abime konuyu açıp çekildim kenara:D:D:D

mustafa ortalığı kızıştırmış,bak gıcıklığına oylama yapar kazanan model sahipleri modelleriyle bikinili poz versin o pozlarıda takvime basalım kampanyası başlatırım kesin tutar :D:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Ferhat Karadeniz yazdı:

mustafa ortalığı kızıştırmış,bak gıcıklığına oylama yapar kazanan model sahipleri modelleriyle bikinili poz versin o pozlarıda takvime basalım kampanyası başlatırım kesin tutar :D:P

Baki ağbiyi her dalda ve her ay ayrı yaprakta bikinili görmeye dayanamam :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Taner Onagül yazdı:

Baki ağbiyi her dalda ve her ay ayrı yaprakta bikinili görmeye dayanamam :lol:

Taner ustam senin dilin neler söylüyor,sen bizi harakiriye zorluyorsun,beşinci kattan kafa üstü kamikaze dalışı yapın diyorsun,şu an gözümü kapatıp ( Baki + bikini ) düşündüm,aman Allah'ım beynimin içinde 8.4 lük deprem oldu,bir zırnık çalışan hücreler valizlerini toplayıp,mideye inmek istediler,zor ikna ettim :wacko: böyle bir günah ve çarpılma tuvalette ekmek yemekle aynı sonucu doğurur aga ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.

Yahu ben takvim dedim konu pirelli takvimine kadar gelmiş, hem de bizlerin bikinili pozları falan:lol: Etmeyin eylemeyin abiler, dünya henüz buna hazır değil:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest M.D.   
Guest M.D.
12 saat önce, Gürkan Özkan yazdı:

Baki abiye bikini olmaz, üstsüz poz versin ????

:lol: +1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.