Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gökay Yalçın

Dökülme Ve Akıntı Efektleri

Recommended Posts

Şimdi, Emir İŞAŞIR yazdı:

Kızınız da bir taraftan eğlenirken, diğer taraftan da "bitse de kardan adam yapsak" modunda herhalde ?

Şimdi, Erhan Atalay yazdı:

Herşey çok güzel de, sen o sehpaya birşeyler sermeden böyle çalışma cesaretini nerden buluyorsun , bu ne cüret ?

Emir Bey, ufaklık bekler de kamera arkasındaki büyük iyi dayandı ?

Erhan abi yemek masası o, bir de ben kazak adamım yahu ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ecnebi abilerin yaptıklarını izler,izler dururdum.Bazen anlar bazen de ulan bu adam ne diyor,dondur git,çeviri yap ,kopyala,yapıştır eziyetti velhasılı kelam :P Görünmeyen birine ait elleri çok kereler izlemiştik,şimdi kime ait olduklarını bilmek paha biçilmez :P ama Baki beyin daha ince,narin,titrek ve ürkek elleri var,iyi artis olur,bana hiç bakma dolma gibi parnaklarla ancak çiğ köfte yoğrulur :P Kolay gelsin devamını da bekleriz Gürkan hocam ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Kenan Turhan yazdı:

Ecnebi abilerin yaptıklarını izler,izler dururdum.Bazen anlar bazen de ulan bu adam ne diyor,dondur git,çeviri yap ,kopyala,yapıştır eziyetti velhasılı kelam :P Görünmeyen birine ait elleri çok kereler izlemiştik,şimdi kime ait olduklarını bilmek paha biçilmez :P ama Baki beyin daha ince,narin,titrek ve ürkek elleri var,iyi artis olur,bana hiç bakma dolma gibi parnaklarla ancak çiğ köfte yoğrulur :P Kolay gelsin devamını da bekleriz Gürkan hocam ;)

anam çiğ köftemi dedin... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Kenan Turhan yazdı:

5 saat önce, baki temel yazdı:

Gürkanım fırçaların efendisi çok güzel ve eğitici bir video olmuş devamını bekliyoruz efendim.Kenan komutanım anca çiğköfte yoğururum demiş ama görmedik bu güne kadar yalan dan rüzgar:P

Hahaha 

Alemsiniz abi sağolun varolun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.