Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet GÖKÇİÇEK

1/35|M60A3 |Tamiya| Ahmet Gökçiçek

Recommended Posts

Herkese selamlar, Tamiyanın U.S.M60A3 105mm Gun Tank modelini TSK versiyonu olarak yapmak istiyorum siz üstadlardan montajını kısmen bitirdiğim tank üzerinde yapmak gereken ekleme veya çıkarma ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum şimdinden herkese teşekkür ederim.

IMG_20170104_183103.jpg 

IMG_20170104_183224.jpg

IMG_20170104_183259.jpg

IMG_20170104_183314.jpg

IMG_20170104_183327.jpg

IMG_20170104_185245.jpg

Bir de son olarak aşağıdaki şekilde ve kamuflaj renklerinde bitirmek istiyorum acaba bu kamuflaj renkleri hakkında bilginiz varsa renklerin isimlerini  verebilirmisiniz.

EE84jg.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin. Yeşil ve siyah nato renklerine yakın tonlar aslında, belki de öyledir bilmiyorum.  Nato yeşili biraz açık durabilir ama wash ile koyulaşacağı için çok sırıtmaz.  Sarı için ise modern Amerikan MBT'lerinde kullanılan sand yellow/desert yellow benzeri bir tonun uygun olacağı kanaatindeyim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

http://www.hobimaket.com/topic/6399-172-revell-m60-a3-ahmet-gürkan/

Renkler ile ilgili Ahmet Gürkan yorumu ...

Ben forumda aramıştım ama bulamamışım bu konuyu link için teşekkür ederim.

6 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

Kolay gelsin. Yeşil ve siyah nato renklerine yakın tonlar aslında, belki de öyledir bilmiyorum.  Nato yeşili biraz açık durabilir ama wash ile koyulaşacağı için çok sırıtmaz.  Sarı için ise modern Amerikan MBT'lerinde kullanılan sand yellow/desert yellow benzeri bir tonun uygun olacağı kanaatindeyim. 

Erhan beyin sizin yapmış olduğunuz modelin linkini vermesi benim için epey faydalı oldu sizin yapmış olduğunuz model bana her konuda referans olacak teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.