Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Ahmet GÖKÇİÇEK

1/72 | Tiger I Early Production | Zvezda | Ahmet Gökçiçek

Recommended Posts

Bu ölçek zordur , kimileri için başlangıç modelidir ama bence en zor ölçektir dengeyi bulmak için . Serbest el kamuflajda oversprey dediğimiz boyanın istenmeyen yerlere püskürtülmesi çok dikkat çekiyor . Tekerlekler de incelik ister , eskitmelerde bu nedenle biraz daha sakin ve abartısız olmak lazım , ilk deneme de bunu anlamışsınız sizde . İkincisi daha iyi olacaktır , kolay gelsin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, Gençay SUNGUR yazdı:

ilk deme ise çok başarılı bence tekerleklerde fırça azıcık fazla kaçmış sarnırım oda yarışmaya katılmayacaksanız önemi yok bence

Teşekkür ederim, evet bazı yerlerde iyi taşırdım fırça kullanımında epey yol katetmem gerek.

5 saat önce, Erhan Atalay yazdı:

Bu ölçek zordur , kimileri için başlangıç modelidir ama bence en zor ölçektir dengeyi bulmak için . Serbest el kamuflajda oversprey dediğimiz boyanın istenmeyen yerlere püskürtülmesi çok dikkat çekiyor . Tekerlekler de incelik ister , eskitmelerde bu nedenle biraz daha sakin ve abartısız olmak lazım , ilk deneme de bunu anlamışsınız sizde . İkincisi daha iyi olacaktır , kolay gelsin 

Yorumunuz için teşekkür ederim kompresörüm deposuz, basınç ayarı olmayan giriş modeli bir kompresör bunun etkisi vardır diye düşünüyorum (yada tabancayı iyi kullanamıyorum)o yüzden istediğim incelikte atamadım boyanın istenmeyen yerlere taşması benide rahatsız etti. Umarım zamanla daha temiz işler çıkarabilirim.

2 saat önce, Cem Esen yazdı:

Bu sari genel olan renk hangi renk ? Kodu ? Bu arada ben bayildimm. Cok guzel bi model

Teşekkür ederim . Tamiya XF-59 Desert yellow boya kullandım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.