Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Taner Onagül

1/24 | ALFA ROMEO 155 V6 TI | Tamiya | Taner Onagül

Recommended Posts

Şimdi, Halil Ün yazdı:

Abi kaporta ayna gibi parlıyor bir işlem yaptın mı ? Şimdiden kolay gelsin =) Ayrıca tamiyanın dekallere dikkat abi çok çabuk zarar görebiliyor 

Halil im teşekkür ederim.... Hiç bir işlem henüz yapmadım... Poşetinden çıktığı gibi :)

Taner kolay gelsin. Yıllar önce yapmıştım ve o zamandan aklımda kalan kapttaki beyaz dekalin altında kırmızı sırıtıyordu.

Umarım zaman içinde dekali biraz daha( Tamiya zaten odun gibi) kalınlaştırmış veya beyazının yoğunluğunu arttırmışlardır.

23 saat önce, ebora yazdı:

Taner kolay gelsin. Yıllar önce yapmıştım ve o zamandan aklımda kalan kapttaki beyaz dekalin altında kırmızı sırıtıyordu.

Umarım zaman içinde dekali biraz daha( Tamiya zaten odun gibi) kalınlaştırmış veya beyazının yoğunluğunu arttırmışlardır.

Erkin Bey henüz o aşamaya gelemedim, umarım dediğiniz gibi kaliteli bir decal karşıma çıkar da fazla uğraşmam :)

Bol decalli kitler beni korkutuyor nedense. Şimdi yaptığım hasegawada cadde versiyon olmasına rağmen decalleri patlak çıktı, takır takır dökülüyor. Sana sabırlar diliyorum Taner hocam. Ellerine sağlık.

Şimdi, Mutlu Toker yazdı:

Bol decalli kitler beni korkutuyor nedense. Şimdi yaptığım hasegawada cadde versiyon olmasına rağmen decalleri patlak çıktı, takır takır dökülüyor. Sana sabırlar diliyorum Taner hocam. Ellerine sağlık.

Tesekkur ederim.... Eski decaller icin cam arkasi guneste bekletmek ile ilgili bir teknik vardi sanirim... Bir arastirsana Mutlu...