Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Ahmet Gürkan

Miniart'ın yeni bombası !!! SU-85 Interior Kit

Recommended Posts

Şimdi, Rüzgar ÇINAR yazdı:

Offf bu ne böyle. Hakikaten bomba imiş. Adam içine bukadar özendikten sonra kapatırmı ya :)

Mustafa bunu görmesin :D

hakikaten kapatılmaz. ben bir modelcide görmüştüm, iç ayrıntıları yaptıktan sonra yuva açıp alt ve üst gövdeye mıknatıs yapıştırarak öyle sabitliyordu :D hemen 1,5x3 mm mıknatıs aldım :D 

İyi tamam çok güzel herşeyi ile ama görünmeyen, bir gövde altında kalacak bir şey için bu kadar detay reva mı? Eleştirmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Bende severim detayla uğraşmayı herşey yerli yerinde sorunsuz kitler olduğunda fakat bu biraz fazla bence. Anlatması, ifade etmesi de karışık aslında :)

Guest M.D.   
Guest M.D.

Akıllara zarar kitmiş yahu:) Ben yapıyo olsam bu kiti üst gövdeyi ayrı alt gövdeyi ayrı yapar diorama değil ama ona benzer olacak gibi bi vincin altına üst gövdeyi yatırırdım. Alt gövdeyide yan tarafa öylece bırakırdım. Maksat o kadar iç detayı göstermek en nihayetinde. Jadarda 55 dolarmış ki böyle güzel kit için aşırı bi meblağ değil.

6 saat önce, Rüzgar ÇINAR yazdı:

Offf bu ne böyle. Hakikaten bomba imiş. Adam içine bukadar özendikten sonra kapatırmı ya :)

Mustafa bunu görmesin :D

Valla abi gördüm bile de onu alcak para zor bende:D kiti ilk alanınkine yavşarım artık nabim:D

Guest M.D.   
Guest M.D.
16 saat önce, Kürşat Kaan AKKOYUN yazdı:

Aramızda para toplayıp mustafa ya bundan hediye edelim. Doğru renkleri bulucam diye kafayı üşütür kesin.

Oleeeyyyy:D Siz varken niye kafayı yiyeyim abi, bulamadığımı size sorarım siz her şekilde halledersiniz onu:D

Şaka bi yana ama beni aşar bu kit. Benim gibi aceminin eline kaderine terk edilmemeli. Sizin gibi ustaların elinde şahesere dönüşür bu.

Guest M.D.   
Guest M.D.
14 saat önce, Adnan Değirmenci yazdı:

ben varım :D 

Fakirim diye vurun abalıya:D:lol:

Guest M.D.   
Guest M.D.
13 saat önce, Adnan Değirmenci yazdı:

o zaman ben fas fakirim :D benim stoğun % 70 i  hediye :D 

Abi senin en azından bi stoğun ver. Ben öksüüzz, ben yetiiim; ben ıssıızz:D

2 saat önce, Mustafa Demir yazdı:

Abi senin en azından bi stoğun ver. Ben öksüüzz, ben yetiiim; ben ıssıızz:D

80'lerin çocukları hep böyle oluyor yaw, hemmmen küçük emrah'a bağladın vaziyeti :)  Söz kardeşim, sana vitrindeki o kırmızı papuçu alacamm :)

Guest M.D.   
Guest M.D.
58 dakika önce, Ahmet Gürkan yazdı:

80'lerin çocukları hep böyle oluyor yaw, hemmmen küçük emrah'a bağladın vaziyeti :)  Söz kardeşim, sana vitrindeki o kırmızı papuçu alacamm :)

Küçük emrah diye film çekip bize izletenler utansın abii.

Ne güzel stoklarınız var, benimde bigün olacak mı abi:( (Bak kaşlar ortadan kalkık:D)

Allahını seven türkiye stoklarına girince haber versin. Bir arkadaş içinde görünmeyecek parçanın ne önemi var demiş. İki tip maketci var bence; biri maketi bitirdikten sonra sergi amaçlı seyrinden keyif alan, diğeri maketin direk yapım aşamasından hoşlanan. Ben de ikinci gruptanım ne kadar çok detay ve parça, ne kadar uzun süren montaj, ne kadar ıncık cıncık o kadar keyif benim için. O yüzden tamiyaya oyuncak gibi dedim, 1/35 kitleri kesmiyor beni 200 civarı parçalarıyla. Kalıbı istediği kadar net olsun 2 günde bitince keyif de biityor sonuçta. Dragon, trumpeter 600-1200 üzeri parçayla çok daha güzel bana. Varsın monteden sonra içindeki sabot mermisi görünmesin çok da fifi bana, ben onu yapıştırırken, eğelerken, boyarken keyif alıyorum abicim.

Ben lütiyeyim, 6 ayda bir keman yapıyorum, basit işleri sevmem, böyle ıncık cıncık şeylerle gelin bana. :D