Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Mert Yeşilkaya

1/60 │ Sinagot │ Heller │ Mert Yeşilkaya

Recommended Posts

8 dakika önce, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Çok güzel olmuş elimize sağlık. Kerem abi bilgilendirmelerin çok hoşuma gitti yelken sporu ile mi ilgilendin merak ettim.

Hayır ama denizciyim. Denizi seven ve merak duyanlara ait bir tanım aslında denizci... Naçizane denizsever diyelim.  

46 dakika önce, Kerem Erkmen yazdı:

Hayır ama denizciyim. Denizi seven ve merak duyanlara ait bir tanım aslında denizci... Naçizane denizsever diyelim.  

Aynen abi çok güzel tarif ettin, ne yazık ki Türkiye'de denizcilik mesleğini yapan çoğu insan bile senin  verdiğin bu bilgileri veremeyecek durumda. Mavi Uygarlık diye bir kitap var denizseverliğin ülkelerin gelişmesindeki rolünü çok iyi açıklıyor tavsiye ederim.

Tekrardan merhaba,

Eleştirileriyle ve güzel sözleriyle paylaşımıma destek olan tüm ustalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.Not aldığım tüm hata ve eksiklerimi gidermeye çalıştım. Bazıları artık müdahale edilince daha da sıkıntı olacağı için olduğu gibi bıraktım. Kısa zamanda yeni bir modelle görüşmek üzere. İlgili modelle alakalı tüm sorulara açığım. Haddim olmayarak bilgim dahilinde cevaplamaya çalışırım. 

Buyrun son fotolar:

0_zpsjwlxrxmg.jpg

1_zpsjfsdteig.jpg

2_zpsoowyor9f.jpg

3_zps4jvamsww.jpg

On 12.11.2016 at 02:02, Kubilay Boraoğlu yazdı:

Bence harika, eskitme de tadında olmuş, deniz de çok hoş, kısa zamanda yeni bir model için takipteyim emeğine sağlık. :)

On 12.11.2016 at 09:13, baki temel yazdı:

Güzel bir bitiş.Altlığın deniz formun da olması ayrı bir estetik hava katmış .Modelde güzel ,O halde elinize emeğinize sağlık

16 saat önce, Osman Yener yazdı:

On numara, beş yıldız. Ellerinize, gözlerinize sağlık.

Teşekkürler herkese :)