Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Hobimaket

Forumdaki Hatalar / Aksaklıklar / Sorunlar

Recommended Posts

öteki konuya yazmıştım buraya da yazayım Barış, sebep sadece senin zamansal sorununsa ayın güzelleri kısmı için beni yetkilendirirsen ve nasıl yaptığını anlatırsan ben düzenlemesini yapmaya talibim.

tolgacım çok karmaşık bir olay bilmeyen için... tek tek photoshop da resimler hazırlanıp her biri için kodlama yapmak lazım...

yetki veremem çünkü admin paneli yetkisi gerekli :(

ama düşüncen ve teklifin için çok teşekkkür ederim :)

öteki konuya yazmıştım buraya da yazayım Barış, sebep sadece senin zamansal sorununsa ayın güzelleri kısmı için beni yetkilendirirsen ve nasıl yaptığını anlatırsan ben düzenlemesini yapmaya talibim.

Tolga ) Server , kombinasyonlar, kodlar var da var. Basit olsaydı ya da biz de yardım edebilseydik moderatörlerden biri üstlenirdik. İş hobimakete kalıyor, kaldıki tek sorun da onun zamanı değil. 

Gerçekten çok isteyen var, yine gözden geçiririz, konuşuruz. Hobiye de rica ederiz, yapmazsa pis konuşuruz, tartaklarız ) Dur bakalım, zaman ne gösterecek.

Merhaba,

iletilerime herhangi bir sey yapistiramiyorum, ayni zamanda resim de yukleyemiyorum. 2 ayri bilgisayardan denedim. Iletinin icine girdigimde Ctrl V veya yapistir calismiyor.

Yardimci olabilirmisiniz...

1 sene evvel “cevapla” ikonu da calismamaya basladiydi yani direk sana cevap veremiyorum, konuya cevap vermis oluyorum. Simdide bu:) galiba sistem beni emekliye ayirmaya calisiyor:)

2 gunluk resim yapistiramama olayindan sonra, ileti penceresinin sol ust kosesinde bulunan "BB Code Medya" ikonuna tiklayarak sorunu cozdum, ayrica bu ikona tikladigimda tekrar iletiyi cevapla ikonuda calisir duruma geldi.

6 saat önce, Gökay Yalçın yazdı:

Tasarımı bende çok beğendim ellerine sağlık ve teşekkürler Hobimaket :) ama Photopucket 'tan resim olayı eskisi gibi çalışmıyor. :( aman doktor derdime bir çare...

Resim olayını çözebildin mi Gökay?

Temalar değişmiş güzel olmuş ama...

Verimli çalışmıyor sanırım. Shout yapamıyorum. Cep'te görüntüler kayıyor. Lakin masa üstünde de üst üste bindiği zamanlar oluyor... En son yazılanlar nereye gitti? Sürekii japon araçları konuları gözüküyor :) Gerisini keşfedemedim, karışıklığı çözemedim henüz...

shoutbox çalışıyor olması lazım düzenleme yapıldı

güncel konu ve iletilerde düzenleme yapıldı

resim yuklemede sağ alttaki "diğer medyaları yükle" bölümünden "medyayı bağlantıdan yükle" yi deneyin... (henüz denemedim)

Temamız da yenilendi... telefon uyumlu tema alındı... henüz denenmedi deneyenler yorumlarını yazabilirler...