Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Tolga Uzuner

1/100 │ MG RGM 79N GM Estergon │ Bandai │Tolga Uzuner

Recommended Posts

Evet, normalde siyasi konulara girmem ama son dönemdeki şehitlerimizden sonra ne zamandır aklımda olan bir şeyi yapmak istedim, elimdeki Gundam kitlerinden birini TSK envanterindeymiş gibi yapmak istiyorum. Estergon filo decallerini edindim.

Umarım hakkını verebilirim.

Evet kampanya için tarihli foto

estergon0_zpss0lyxgga.png

Kutu içeriği. Oldukça az parçalı bir kit.

12592710_10153495525912568_6299588870669850928_n_zpsgpzbh2mn.jpg

ilk olarak kollar ile başladım...

estergon3_zpsqoox4gwe.png

Kit oldukça eski, 99 basımı, dolayısıyla biraz zımpara istiyor :)

estergon5_zpsegjgpjge.png

kolay gelsin düşüncen bile çok ince...

tesekkurler

Kesinlikle güzel bir düşünce... Güzel bir çalışma olacak herzamanki gibi. kolay gelsin Tolga...

inshallah guzel olacak

Kolay gelsin. Ben şu ahşap bebe mavi tonundaki sehpaya takıldım :) çok güzel gözüküyor. :)

tesekkurler, o masayi esimle beraber yaptik konusu burda

Bunu hafif yıpratacak mısın :) Öyle demiştin...

vallahi ufaktan sağına soluna yaparım bir şeyler, çok yıpratmayacağım sanırım :)

Ne saçma şeyler

Hahaha al sana yorum )

Di mi ben de aynen öyle diyorum :)

Gurkan; yerlere yattim gulmekten ,Tolga yanlis anlamasin diye tam iki defa yazini begenip sildim. :)

Tolga ben bu konuya uzagim ama her turlu maketciligi destikliyorum. Kolay gelsin...

Gürkan abi yabancı değil nasıl olsa sorun değil :)

Teşekkür ederim

Tolga'nın hoşgörüsüne sığındık işte )

Bana da uzak ama çeşit iyidir, birisi afv diğeri uçak biri gundam.

Geçen yarışmada çok güzel şeyler vardı mesela .

Bu sene yarışmaya yetiştirirsem ben de bir şeyler getiririm belki yine

Telefonun tarihini ayarlamadığın ne malum? :D

Ayrıca buna nato kamuflajı giderdi Türk olacaksa ;)

Ya nato kamuflajlarına baktım da pek sarmadı :) şurda bir türk kuşu gördüm onun bir varyasyonu gibi oluşturdum kafamda

DSC_0193_zpsgo27ktbe.jpg

Türk bayrağı, forsu lazımsa, buluşmaya getireyim.

Sağol Musa, başlarken babibiden türk decalleri aldım, teşekkür ederim düşündüğün için.

Bu arada bu kitin aynısından kovalıyorum, denk getirirsem uygun fiyata 2 tane daha alacağım, birini nato birini sea kamuflajlı yapacağım :)

Sağol Musa, başlarken babibiden türk decalleri aldım, teşekkür ederim düşündüğün için.

Bu arada bu kitin aynısından kovalıyorum, denk getirirsem uygun fiyata 2 tane daha alacağım, birini nato birini sea kamuflajlı yapacağım :)

Havaya füze takarsın, karaya da top. süper olur valla :)

Guest M.D.   
Guest M.D.

Kesin bende bir sıkıntı var. Tank görüyorum canım tank istiyor, uçak görüyorum,gemi görüyorum canım yapmak istiyor. Tolga abi senin birkaç çalışmana daha baktım, hiç alakam olmamasına rağmen dikkatimi cezbetti. Ne güzel şeymiş bunlar. Kesin bende aşırı maymun iştahı var. Abi çok güzel görünüyor takipteyim.

Havaya füze takarsın, karaya da top. süper olur valla :)

Daha hiç parçam yok ama bulursam takarım :) zaten bu pek bulunabilen bir kit değil, denk getirince alıp yapacağım

Kesin bende bir sıkıntı var. Tank görüyorum canım tank istiyor, uçak görüyorum,gemi görüyorum canım yapmak istiyor. Tolga abi senin birkaç çalışmana daha baktım, hiç alakam olmamasına rağmen dikkatimi cezbetti. Ne güzel şeymiş bunlar. Kesin bende aşırı maymun iştahı var. Abi çok güzel görünüyor takipteyim.

ne güzel o zaman alıp yapabileceğin bir sürü maket olur :) ilerde bir gün gundam yaparken de görürüz umarım seni.

Guest M.D.   
Guest M.D.

Daha hiç parçam yok ama bulursam takarım :) zaten bu pek bulunabilen bir kit değil, denk getirince alıp yapacağım

ne güzel o zaman alıp yapabileceğin bir sürü maket olur :) ilerde bir gün gundam yaparken de görürüz umarım seni.

Galiba görüceksin abi nnitekim maket olsun çamurdan olsun. Hepsinden en az bir tane yapmalıyım. Uçak, gemi, tank, kamyon, gundam. Hepsinin tadına bakmak istiyorum ama yavaş yavaş. :)