Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gürkan Özkan

1/72 | Mig-3 | Hobbyboss | Gürkan Özkan

Recommended Posts

Herkes Focke, BF1109 ve Spitfire sever ama bence dönemin en karizmatik uçağı Mig-3... 48 ölçek Trumpeter yapmıştım, doyamadım 32 ölçeğini aldım.

Sakin bir zamanda yeşil, siyahlı kamo üstüne kış kamuflajlı bir Mig-3 yapmak isterken, Gürkan abim yapmış bir tane çok güzel olmuş. ( imreniyor insan :) )

Bunun altına karlı bir yüzey yapar benim tanıdığım Gürkan Özkan...

1 gün bile değil yahu....ben 3 haftada daha kokpiti yaptım....6 aydada uçağı bitiririm.....yok yok bugün çok çalıştım bayağı ilerledim kanatlara kadar :) eline sağlık klasik fırçacı :)

Harika yapmışsın abi. Kralsın .Unutmamışsın uçak yapmayı :D Bakalım belki biz de birgün bu seviyelere gelebiliriz.

Tuvalette otururken model yapan adam :)

Pek şirin yahu şu Ruskiler...

Sağol Alpay. Kokpiti yaparsın, zaten birşey yok ) Ben bir panel uydurup 3-4 gösterge çizdim işte.

Musa sağol. Çalış çalış, olur ilerde )

Erhan abi çok detaylı değil ama şirin hakkaten.

Gürkan bu ne?? :wub:

çoook şirinnn

Herkes Focke, BF1109 ve Spitfire sever ama bence dönemin en karizmatik uçağı Mig-3... 48 ölçek Trumpeter yapmıştım, doyamadım 32 ölçeğini aldım.

Sakin bir zamanda yeşil, siyahlı kamo üstüne kış kamuflajlı bir Mig-3 yapmak isterken, Gürkan abim yapmış bir tane çok güzel olmuş. ( imreniyor insan :) )

Bunun altına karlı bir yüzey yapar benim tanıdığım Gürkan Özkan...

Abi uçaklardan devam etsene eritelim şu stoğu :) Ellerine sağlık...

Mümtaz abi teşekkür ederim. Şirin hakkaten )

Sağol Gökay. Elimde çok aykırı, çok güzel mig-3 kamuflajları var. Sen yap, ben referansları atarım sana.

Şenol sağol. Ben de stok hiç erimiyor yahu )

Ellerine sağlık hacı :lol: :lol: :lol: çok şık ve sevimli olmuş erhanın dediği gibi tuvalettemi yaptun :o :o :o

Ellerine sağlık diyeceğim ama, avucunda kaybolmuş yahu bu... :)

Bende böyle haplardan yapmak istiyorum sayın hocam :) Ellerine sağlık.

Sağol Baki abim. Tuvalette değil de kanepede yaptım ) Uzandım koltuğa, 2 zımpara 2 putty , boya oldu bitti .

Can teşekkür ederim. Küçük hakkaten ya. Yine 10-15 dk şaşı kaldım )

Kenan abi sağol. Sen yaparsan kralını yaparsın. Bakma benimki de fena olmadı. En azından boyadan memnunum, fırça izi hiç yok. Ama dur bakalım, yeni aldığım tamiya saten verniği uygulayacağım. İnşallah bozmayız.

Öyle valla

Ya iş güç hayatın derdi tasası derken 5 saatte bu hale getirdiğim uçağı bir verniği yapamadığım için 1 haftadır bekletiyorum.

Yarın olmasa da öbürgün vernik ve son dokunuşlarla devam edeceğim.

kaç kişi yapıyonuz bu maketleri anlamadımki bizde çalışıyoz iş güç filan ama 5 saatte maket nereye bitiriyom hafta ay anca..

kaç kişi yapıyonuz bu maketleri anlamadımki bizde çalışıyoz iş güç filan ama 5 saatte maket nereye bitiriyom hafta ay anca..

Ya bu hobbyboss, topu topu 20-30 parça. Biraz zımpara, 3 kat boya bu hale geldi işte )

Ferhat kızlar ufakken en azından bir zımparaya falan yardım ederdi, şimdi nerdeee ?)

Çok emek vermişssin abi :D

eline sağlık... el kadar zaten

Eline sağlık Gürkan hocam..Çok güzel duruyor..

3 fırça sonrası tek resimle işi götürmek bu :) başka resim var mı ki ben görmedim ayoll :D

Sağol Hobi )

İhsan sağol, dur bak daha neler edeceğim ben buna )

Cem bitsin bir sürü çekerim.

Yeni bir sprey vernik deneyeceğim. Haftasonuna kalır