Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Volkan AYDIN

Kış Kampanyası '' Askeri Bilim Kurgu Araçları ''

Recommended Posts

Kara, deniz, hava projeleri açılıyor da bilim kurgucular olarak bizim başımız kel mi? Evet, kel olabiliriz ama bizde geri kalmayız diyerek bende Askeri Bilim Kurgu Araçları kampanyası başlatıyorum. Nasıl olsa benim stok var :)

Kurallar Erhan Atalaydan birebir kopyalanmıştır :)

"""""""""Kurallar ,

** Kampanya konusu : Her türlü bilim kurgu aracı.

** Kampanya başlangıcı : Bu mesajı okuduğunuzdan itibaren başlamıştır.

** Kampanya sonu : 23 Nisan 2016 sonu... (kışın bitmesini garantiye alalım)

Özel durumlar :

Kampanyaya yarım kitlerin katılmaması, yeni başlanacak kitlerin katılması esastır. Ancak montaj süreci çok da ilerlememiş yarım kitleriniz de üretimi teşvik amacı ile kampanya kapsamında değerlendirilebilir.

Yeni başladığınızı belgelemeniz güzel olacaktır. Biz armorama da başladığımız günkü bir gazetenin tarihini gösteren kısım ile kiti bir arada çekerek bu işi hallediyoruk, yaratıcılık size kalmış.

İlerleme aşamalarının paylaşılması esastır. Montaj, boyama, doğallaştırma aşamalarında en az birer resim paylaşılması istenmektedir. Hem eğlenelim, hem öğrenelim.

Modelciler ana kampanya başlığı altında kendi alt konularını açarak o konu içine model süreçlerini paylaşabilirler.

Herhangi bir yarışma hırsı yoktur, eğlenelim iyi vakit geçirelim sadece...

Sevgiler.. """"""""""""

Kampanya konusu askeri deniz aracı yazıyor ) Volkan direk alıntı yapmışsın

Bilimkurgu derken scratch çalışma da kabul eder misiniz ?

Biraz fazla kopyalamışım :lol: deniz aracını düzelttim. Scratch çalışma niye olmasın. Yaratıcılık konuştuğu için bence daha güzel. İlham perisi gelirse bende scratch yapabilirim.

yok canım daha neler. vallaha olmaz ısrar etmeyin olmaaaz olmaz.. grahaaamm :D :D

Eeee artık senden de bir gundam görme zamanı geldi.

Arkadaşlar, bu kitleri bulmuşken aldım. Şuan yapmayacağım. Bu kitler, hayranı olduğum filmler ve dizilerden. O yüzden gerçekten hakkını vermek istiyorum. Doğru zaman geldiğinde aylar sürecek ama hakkını vererek yapacağım projeler olacak. O yüzden bu kampanyayı pas diyorum.

Bunları çıkarmam hiç bir zaman elden ama uçak kalırsa, yeni adresleri Ankara olur ;)

Gundam a hiç mi hiç hevesim yok. Olsa dayanamaz alırdım. Bazı sebeplerden ötürü stoğa yeni birşey ekleyemiyorum artık. Belki eldekileri bile çıkarabilirim, hiç belli olmaz.

Arkadaşlar, bu kitleri bulmuşken aldım. Şuan yapmayacağım. Bu kitler, hayranı olduğum filmler ve dizilerden. O yüzden gerçekten hakkını vermek istiyorum. Doğru zaman geldiğinde aylar sürecek ama hakkını vererek yapacağım projeler olacak. O yüzden bu kampanyayı pas diyorum.

Bunları çıkarmam hiç bir zaman elden ama uçak kalırsa, yeni adresleri Ankara olur ;)

Gundam a hiç mi hiç hevesim yok. Olsa dayanamaz alırdım. Bazı sebeplerden ötürü stoğa yeni birşey ekleyemiyorum artık. Belki eldekileri bile çıkarabilirim, hiç belli olmaz.

viper mk vii yi elden uygun fiyata çıkarmaya karar verirsen yardımcı olmaktan mutluluk duyarım :D