Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Burak Çınar

1/72 │ Matilda Mk.II │ Italeri │ Burak Çınar

Recommended Posts

Evet Kerem, paletler vinil. Bu arada Airfix'in kutu resmindeki El Alamein kamuflajı. Bir tane daha alıp onu da yapmayı düşünmedim değil. Aslında aynı kamuflajı baştan daha ince yapmak da güzel olur. Ama eldekileri eritmeden almam. ;)

Erhan Su-100, T-34/85, Sd.Kfz. 231, Hetzer ve Sd.Kfz.251D yolda. Bir de Armorama'daki kampanyalar için Pz-I, Su-122, M-13/40, StuG-III ve Jagdpanther'e başlayıp yılsonuna kadar bitirmeye çalışacağım. Şu vakit olayını çözebilirsem bitirir, buraya da koyarım. Güzel ve düzgün bir forum olmuş çünkü. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

fıstık gibi bir şey olmuş bu yav...bende şu yaptığım 1/35 tankı koyayımda yarılın biraz gülmekten...utanmasam koyacam...:evdekiler anlamıyorlar çok güzel olmuş demiyorlarmı kopuyorum resmen...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fıstık gibi bir şey olmuş bu yav...bende şu yaptığım 1/35 tankı koyayımda yarılın biraz gülmekten...utanmasam koyacam...:evdekiler anlamıyorlar çok güzel olmuş demiyorlarmı kopuyorum resmen...

Makete gülünmez modelle dalga geçilmez..Maket Tanrısı çarpar..O çarpmazsa ben çarparım

Full accuracy model'de bile kusur olur olmazsa orijinaline ayıp olur...

Yap hocam..Orijinal yap, what if yap, science fixion yap, pembe tank yap, 4 teker uçak yap sarı boya..Yap ama yaparken zevk al..Yaparken paylaş..Daha iyi yapmak için gayret et..Asla utanma asla utandırma..Kendine de haksızlık etme..Elini geliştir..Aletlerini geliştir..Malzemeni geliştir..Tezgahını geliştir...Bizleri geliştir...Usturacıları takma ayrıca, hele böyle uzun yazanları :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.