Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
Kaan Uyan.

1/390 │ Boeing 747-200 Air Canada'dı │ Revell │ Kaan Uyan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bu sefer dedim bitirdiğim bir kiti paylaşayım insanlar bıktı benden artık boş boş soru soruyor diye :D. Revell'in Boeing'ini yaptım çok keyifli yaptım 1 günde bitirdim boyası falan güzel geçti taki dekallere gelene kadar Air Canada dekalleriyle beraber geldi ama ben bunları mahfettim. Ama yinede beğendim ha birde ilk sivil olduğundan dolayı ağırlıkları öne koyacağıma arkaya koydum uçak arkaya yatıyor :D :D. Neyse fotoğrafları yükleyeyim iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.

QRpYpV.jpg58Gmyj.jpg

4LGqMQ.jpg

iPhone 4 çok güzel çekmiş maşallah deyin :D moralim bozuldu fotoğrafları görünce :D

Birde hocam benim soyadım Kaan Uyan Uyan alındığından Uyans yaptım yokmu bunun çözümü ya :D

Sivil uçak referanslarını bir gözden geçirmekte yarar var.

Uyans yerine Uyan. yapabilirsin. Sonuna nokta, virgül vb. birşey eklenebilir.

Haklısın abi bende öyle yaparım şimdi uçak için havada tutan malzeme vardı adını unuttum kırdım oynarken o varken daha iyi duruyordu en azından arkaya yatmıyordu :D

kaan aklında olsun, bütün sivil uçaklarda gövdenin içine burun kısmına ağırlık koy. oraya sığacak boyutta eline ne geçerse. bazen planlarda o bilgiyi vermeyebiliyorlar yada alakasız kısımlara not olarak yazıyorlar gözünden kaçıyor insanın. 10gr 20gr civarı bi ağırlık koyarsan uçağın burnu havaya kalkmaz. tekerlekleri üzerinde durur