Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Musa Peker

Bunlar da Benim Stoklarım

Recommended Posts

Sağol Musa. 20 cm çok. Bana 48 ölçek bir sandal lazım. Bir de en önemlisi su üzerinde duran 48 ölçek bir martı veya karabatak, o tarz bir kuş lazım. Bir de suda yüzen 48 ölçek mayolu falan bir insan figürü lazım.

Çok şey lazım çokkkk )

Eve gidince boyuna bakarım. Daha küçük bile olabilir. Ahşap yapacaksan malzemeleri de veririm. Çizimi fotokopi makinesinde küçült istediğin boyda yaparsın abi. figür konusunda kolay gelsin :)

Bunları görünce hatırladım. Güven makette de vardı galiba. çok dandik figürler ama olsun işime yarayabilir.

Sandal için sağol, ama şimdilik almıyım. Elimde bir tane sandal var , onun üzerinde biraz oynama yapacağım.

Bunları görünce hatırladım. Güven makette de vardı galiba. çok dandik figürler ama olsun işime yarayabilir.

Sandal için sağol, ama şimdilik almıyım. Elimde bir tane sandal var , onun üzerinde biraz oynama yapacağım.

sandalın üzerinde oynanmaz mangal yakılır rakı içilir :P :P :P :P

star trekler benim de radarımda ama önce elimdekilerden azaltmam lazım, nerden aldın Musa ?

Forum İstanbul'da toyz shop mağazasının en ücra köşesinde ki rafın en üstünde buldum :) Alışkanlık oldu, her avm ye gittiğimde D&R a ve oyuncakçılara girmek :)

Sevdim bu son üçlüyü ;)

Abi bugün Kadıköy de buluşmada az daha 4-5 tane daha alıyordum da tuttum kendimi.

ya Musa maaşı direkt buralara gömmüşsün ya stokun mükemmel oldu bence bu son 2 üçleme ile gerçekten ağzımız açık takip ettik valla helal olsun hastalık gerçekten ya....bide kit almak güzelde boya nolcak :)

Taksit taksit alıyorum be ya :) 2-3 ayda bir. Mesela 4 temmuzdan beri maket almıyormuşum :) ölçek küçük olunca boya hemen bitmiyor. 1 boya ile rahat 4-5 maket çıkıyor ;)

Yine farkında olmadan stok almış başını gitmiş. Bir arkadaşa maket vereceğim diye düzenleyeyim dedim, moralim bozuldu. Bu hızla 5 senede biter artık bu kadar maket...

48 Uçaklarım:

20170328_193010_zps3r4ftrrw.jpg

72 Uçaklar:

20170328_193143_zpsalif8r78.jpg

Figürler:

20170328_193617_zpszgmkipex.jpg

Bilimkurgu:

20170328_193829_zpsm4kmbnwg.jpg

72 AFV: (Bu ufak afvler Erhan abiye gelsin :) )

20170328_193758_zpsbxyhhxfi.jpg