Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Sign in to follow this  
Şafak AVCİ

1/24 │ Aoshima │ Delorean - Back to the Future │ İnceleme │ Part I(Orkun Çetin) │ Part II(Şafak Avci)

Recommended Posts

3. Filmde tekerler değişiyor ve ön kapta eklemeler yaptığını hatırlıyorum o yüzden 3. Versiyon yapılamaz sanırım ama barkod gibi dediğin dekal var. Mr fusion'un altına eklenecek parça da var Şafak. Anten plastik olarak verilmiş.

hazır PE california plakan varken 1. filmi yap derim :)

Aslında kiti almadan 2. Film düşünüyordum ama kiti aldıktan sonra ben de 1. Film versiyonunu yapsam mı acaba diye düşündüm. Bakalım benim bunu yapmama daha çok var. Uğraştıracak bir kit çünkü kablolama yapmadan olmaz o da uzun sürecek. Eğer yeterli cesareti bulursam kapılarını da açık yapmak istiyorum

PE parçalarını eksik vermişler. daha doğrusu saçmalamışlar. Part II ve Part III e özel pembe hoverboard ı PE parça olarak vermişler ama plakayı vermemişler. kapılarını açık yapmak cidden çok uğraştırır. camınıda kesmen lazım. tavanda kapıların arasına oturacak gösterge panelleri ve kablolar olacak. onu iyice planlamadan girişme derim. kablolar içinde aklında olsun 0.3mm kullan. yada kalın bi ipi boya. ben yapmadım pişmanım. tecrübe oldu banada.

ya sorma dertliyim zaten, dün akşam bacağını yaparken çok kötü bir yerden kırdım son Gundam'ı nasıl toparlıycam bilemiyorum :( bir anda soğudum

Sen bacağı kırmışsın bende tamponu farı stobu becerdim Tolga artık seyirciyim uzun bir süre elime birşeye değeceğimi sanmam SL sizlere ömür

anca geyik hiç foto yok... :D

Sen beni kahretmek istiyorsun değilmi?Anladım ben seni.Stop ve far camları tampona bağlanıyor.Kırıldı diyorum.Bunun fotosunu istermisin :( Sağolsun Şafak parça istemek için güzel bir yazı döşenmiş İngilizce.Onu Mr.Sakakibara gönderdim.Bakalım.Dönüş yaparmı bilemiyorum.

Sen beni kahretmek istiyorsun değilmi?Anladım ben seni.Stop ve far camları tampona bağlanıyor.Kırıldı diyorum.Bunun fotosunu istermisin :( Sağolsun Şafak parça istemek için güzel bir yazı döşenmiş İngilizce.Onu Mr.Sakakibara gönderdim.Bakalım.Dönüş yaparmı bilemiyorum.

yaw şahinim kafayı taktığın şeylere bak koyver gitsin senin güzel gönlün canın sağolsun.. aslında ben o iletiyi şafağa yazmıştım sana denk gelmiş.. düzelme umudu yokmu foto filan koy ustalar fikirlerini söylesin...

Tolga aynen öyle resmen ellerimin arasından kayıp gidişini çaresizlik içinde izledim desem yeridir.Artık far stop camları ve içleri yok desem :( İnanılmaz.Yeniden yapmak için yeni bir tane daha lazım gibi bir duruma geldi :(

çok şık çözüm olmasa da belki oraları putty ile kapatıp en azından modeli tamamlayabilirsin, arkasını duvara verip öyle kapatırsın konuyu