Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Gürkan Özkan

1/24 │ Ford F150 Libya │ Amt │ Gürkan Özkan

Recommended Posts

Gürkan Bey eskitme, pisletme çamurlama :) bu konularda hakkaten çok iyisiniz. Tebrik ederim imkan olsada bizim gibi yeni başlayan arkadaşlar ile bir araya gelip görsel eğitim alabilsek :) çok mu çok oluyorum . İyi üretimler

Çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık

Çok teşekkür ederim Ahmet bey

Kazım bey, rica ederim ne çok olması. bizim 2 ayda bir yaptığımız buluşmada biraraya gelebilirsek beraber fikir alışverişinde bulunuruz. Ben biraz daha düzelmiş olurum, gelirken 1-2 parça malzeme getiririm. Birisi de gözden çıkardığı 1-2 modeli getirir oynarız üzerinde. Gerçi muhabbetten, geyikten pek fırsat kalmıyor ama )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gürkan hocam süper olmuş.Bende bunun cam gibi boyalı acente hali var resmini buraya koymayı artık aklımdan bile geçirmem.Benimkinede bir el atsanda şöyle araba kendine gelse vitrinde oyucak gibi durmasa.Güzel çalışma.

Teşekkür ederim. Buluşmaya getir, mıncıklarız biraz )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim Ahmet bey

Kazım bey, rica ederim ne çok olması. bizim 2 ayda bir yaptığımız buluşmada biraraya gelebilirsek beraber fikir alışverişinde bulunuruz. Ben biraz daha düzelmiş olurum, gelirken 1-2 parça malzeme getiririm. Birisi de gözden çıkardığı 1-2 modeli getirir oynarız üzerinde. Gerçi muhabbetten, geyikten pek fırsat kalmıyor ama )

O buluşmalarda olmayı gerçekten çok isterim. Tarih ile ilgili bilgim olursa çok iyi olur. Tecrübelerinizin bizim gibi yeni başlayanlara, amerikayı tekrar keşfetmemek adına çok faydalı olacağına inanıyorum.

İlginiz için teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O buluşmalarda olmayı gerçekten çok isterim. Tarih ile ilgili bilgim olursa çok iyi olur. Tecrübelerinizin bizim gibi yeni başlayanlara, amerikayı tekrar keşfetmemek adına çok faydalı olacağına inanıyorum.

İlginiz için teşekkürler

Haziranda herkes tatile çıkmadan bir ayarlama yapalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.