Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Kağan Çilingiroğlu

1/35 │ İspanyol evi │ Gül Özdoğan & Kağan Çilingiroğlu

Recommended Posts

Uhhhhh bu ne yaaa :) süper olmuş :) alev tuğlaları biraz parlak gibimi acaba ışık yansımasımı? Elinize sağlık ve ön duvarların tepesi üçgen gofret gibi :P

Cem, evet parlak, ışık yansıması değil. Kurumadan çekim yaptım. Hatta iç taraftaki taş görüntü de ıslaktır. Gofret için hatta evin tüm çatıları için diyecek var. Ne yazık ki zaman yüzünden çatılarda oynama yapamadım. Bir kaçı düzensiz olur, kırılmış olur, di mi. Daha dün çatı ustası döşemiş gibi duruyor. Ayrıca domuzun rengi de çok tek düze, onunla da oynamayı unutmuşum. Zemin taşlarına biraz daha beyazlanma lazım, gibi bir çok detay var aslında. Sergiden geri dönünce oynayacağım üzerinde. Dikkatin için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cem, evet parlak, ışık yansıması değil. Kurumadan çekim yaptım. Hatta iç taraftaki taş görüntü de ıslaktır. Gofret için hatta evin tüm çatıları için diyecek var. Ne yazık ki zaman yüzünden çatılarda oynama yapamadım. Bir kaçı düzensiz olur, kırılmış olur, di mi. Daha dün çatı ustası döşemiş gibi duruyor. Ayrıca domuzun rengi de çok tek düze, onunla da oynamayı unutmuşum. Zemin taşlarına biraz daha beyazlanma lazım, gibi bir çok detay var aslında. Sergiden geri dönünce oynayacağım üzerinde. Dikkatin için teşekkürler.

Emeği çok fazla olunca tabiki dikkat dağınıklığı olur normal domuzu hafif pembe ton gibi olabilir... Aynı parçalar hiçbir zaman tekdüze olmamalı bence ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

Ellerinize sağlık gayet başarılı , çok beğendim .

Ufak detaylar var ama konunun bütünlüğünü bozmuyor .

At güzel olmuş , yalak ve içindeki su çok gerçekçi . evin renk uyumu ve eskitmesi çok iyi olmuş .

Tabi bütün bunları foto üstünden konuşuyoruz canlı izlemek daha da gerçekçi görünecektir eminim , kısmet .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Plastik Modelciler yarışmasına gönderdim. Aslında araya ameliyat girmeseydi, 1 hafta zamanım olacak ve detaylara tek tek inebilecektim. Geçen sefer 2 yarışma kaçırdığım için, "bu sefer katılıcam" diye uğraştım. Yarın tekne transferine çıkıyorum, 1 hafta, sadece internet bulduğumda siteye bakabileceğim. Bu nedenle, yorum yapan arkadaşlarım olur ise cevabım gecikebilir, şimdiden belirtmek isterim. Herkese kolay gelsin, selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.