Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Recommended Posts

7 saat önce, Ahmet Gürkan yazdı:

abi sen bu ölçeğin lokomotifi oldun artık ya, sensiz gitmez bu tren... 35'liklerini unut artık :)

Ahmet'cim oyle görünüyor fakat bir gerçek var kişilere göre değişen bir seçenek bu..

ele gelen dişe dokunur, üzerinde her türlü wash ve weathering yapılabilen büyük ölçekler, ya da büyütecli gözlüklerle ve bir çok zaman fırlayıp kaybedip bulamadığınız minik parçalarla yaptığınız çalışmalarınız arasındaki farkın ince ince ayrıntıları konusunda yorum yapmak istemem :) ben 72 ölçeğe başladıktan sonra sadece bir şey var ki, kendimi bir elmas ustası gibi

hissetmeye başladım....yeterli mi açıklamam? :) abartmadım umarım ;)

Miniafv fırtınasından biraz bilgi vereyim , 

http://miniafv.blogspot.com/?m=1

Kendi halinde devam eden bir blogumuz var , site yazılımı gereği çok sağlıklı çalışmayan sayacı bile 2.700.000 üzerinde tıklamayı gösteriyor . Günlük ortalama 160 ziyaretçi geliyor ve ziyaret edenlerin % 90 dan fazlası yabancı modelciler.. 

Mevcut durumda 1050 civarı sayfa yayında , yani müthiş bir arşiv oluştu. Tamamı 1/72 olduğu düşünüldüğünde bizim için büyük bir kaynak .. stokta 100 kadar sayfamız da mevcut .. 

Türk modelcilerinin beslediği bu kaynağın oluşumunda hobimaket ailesinin katkısı çok çok büyük , hepinize teşekkür ederiz .. 1/72 ölçeğe devam lütfen.. 

Son dönemde @miniafv adı ile İnstagram sayfasını da aktive ettik 868 takipçimiz var şu an için .. 

miniafv isimli Facebook grubumuz da 1000 üyeye doğru gidiyor.. 

Sevgilerimle