Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Recommended Posts

Türk modelcilerinin küçük ölçek modellerini içeren "miniafv" birinci yılını kazasız belasız atlattı. Muhtemelen blog için ayırdığım zamanları toplasam 20 kadar model tamamlardım...Ama bu da ayrı bir zevk...

pastaya bekleriz.. :) Sonrasında da bu ölçekteki çalışmalarınızı tabiki..

http://miniafv.blogs...t-birthday.html

Sevgili Barış'a da yaptığı pastadan dolayı teşekkür ederiz..

Sevgiler..

Kendi halinde faaliyete geçen memleketin tek braille scale AFV model sitesi "miniafv" sessiz sedasız 100.000 hiti de geçmiş durumda..

http://miniafv.blogspot.com/2013/02/over-100000-views.html

Dünya çapındaki hayran kitlemiz de kutlamalara katılmak için ellerinden geleni yapıyorlar,

Sevgili Angeline, bunun anısına şu şekilde giyinerek katıldı, fotoğrafı ben çektim, aslında bir albüm oluştu ancak o da bende gizli kalsın, kendisine teşekkür ederiz,

erhan_zpsa183dbdc.jpg

ABD başkanı Obama da bir plaket vermek istedi, kendisine diplomatik hassasiyet göstererek bir alman kedisi yerine benim yaptığım çirkin bir shermanı oval ofise asması için izin verdim, pek mutlu oldu..

obamaerhan_zps99bed501.jpg

Tebrikler. Sürekli takip ediyorum ve alttaki ülke sayacındaki sayılar arttıkça gururum da katlanarak artıyor. Helal olsun size!

Erhan süper bir iş yaptın! Tebrik eder 1.000.000 hiti en kısa zamanda görmemiz dileğiyle der bitiririm :)

Teşekkürler Sertaç, genel olarak bu kadar uzun soluklu olacağını ben de düşünmemiştim, insanlar güncelleme yapmayınca nerde kaldı diye sormaya bile başladılar. Aşağıdaki tablo, tekil ziyaretçiler tablosu, yani aynı gün 25 sayfa da gezsen bir kere geldin şeklinde istatistik tutan bir program..99 farklı ülkeden ziyaretçi almışız. Şimdi merak edip baktım da mesela ABD de 51 eyaletten 50 sinden ziyaretçimiz var, aranızda Güney Dakota'da tanıdığı olan var ise, bir zahmet söyleyin de tıklasın.. En iyisi Obama ile hallettireyim ben :)

skor_zpsde571c4e.jpg

Burak, sonuçta senin de ortak olduğun bir faaliyet, katkıların tartışılmaz. Sana da desteğin teşekkür ederim. Kerem'de Trabzon'daki görevine dönünce üretimleri ile tekrar aramıza katılacaktır. Bu arada 31 Türk modelcisinin az ya da çok çalışmasını sergiledik, herkese teşekkür ederiz...Giderek büyüyoruz :)

Olmaz ama Erhan bey, yakışmadı. Bu kadar olmaz yani. Güney Dakota'dan birileri siteye girmeden olmaz bu işler. B)

Şaka bir yana US kapsama oranı gerçekten çok iyi. Ama daha iyi olan bir şey varsa bir zamanlar bayrakların yanında "0" yazıyorken artık bayrakların hepsinin yanında sayıların yer alması gerçekten de blog'un TÜM DÜNYA'nın ilgisini çektiğini gösteriyor. Tabi burada bize de iş düşüyor. Yerli üretim arttıkça, dünyanın ilgisi de artacak. Şöyle 27 yıl daha bekleyin, ben de Miniafv'ye yakışacak bir şeyler üretecek hale gelip çeşitliliği arttırırım. :P

NOT: Sevgili yönetim; AFV teşviğimin sonrasında tayyareci ve siviciler beni siteden uzaklaştırmak isteyebilirler ama siz arkamdasınız, öyle değil mi? :unsure:

Hakan 10 tane daha miniafv yaparsan birlikte bir menekşe kebabı ayarlarım, yersiniz Angelina ile birlikte artık. Zaten Mr. Karli ya selam söyle, bayılıyorum onun dikenli tellerine dedi de ben hasetimden söylemiyordum sana.. Obama da senin kış kamuflajını denemek için Alaskadaki Abrams taburuna emir vermiş, herifler ellerinde diş fırçası MERDC kamoların üstündeki beyazı sıyırmakla meşguller, hepsi de sana duacı ama...