Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Recommended Posts

Miniart İtalya ev modelini size boyanmış ama yanlızca taslak olarak çalışmamı yolluyorum. Çalışmaya 15 gün önce başlamıştım ama deyatları çekmedim. size bu hali ile sunmak zorunda kaldım. Daha çok işim var tabii. ama ana hatlarının çalışmalarını kafamda bitirdim. dönem dönem bunları sizlerle paylaşacağım.

MiniArt35508_zps20ee9a85.jpg

DSC02246_zps9cf38938.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kolay gelsin diorama'lara özel bir ilgi duyan benim gibi herkesin ilgisini çekecek bir proje ancak ben kafanızdaki kurguyu hala anlayabilmiş değilim seçilen araçlar ( özellikle wc63 ) ve figürlerden zeminden ve tabiki kullanacağınız aksesuarlardan güzel olacağını anlamak zor değil bende diğer arkadaşlar gibi merak ve ilgi ile takip edeceğim.. bu arada araç ve bina çalışmalarını çok beğendim ellerinize sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kolay gelsin diorama'lara özel bir ilgi duyan benim gibi herkesin ilgisini çekecek bir proje ancak ben kafanızdaki kurguyu hala anlayabilmiş değilim seçilen araçlar ( özellikle wc63 ) ve figürlerden zeminden ve tabiki kullanacağınız aksesuarlardan güzel olacağını anlamak zor değil bende diğer arkadaşlar gibi merak ve ilgi ile takip edeceğim.. bu arada araç ve bina çalışmalarını çok beğendim ellerinize sağlık

Serhat kardeşim merhba. Geç yanıtladığım için özür dilerim. Bende diorama çalışmalarını çok seviyorum. Biraz modellerde abartıp kendimi kaybettim. Bakalım nasıl toplayacağım. Kafamda bir şeyler oturduda nasıl sizlere beğenecek noktasına getiriri bilemiyorum.

Bir haftadır istanbulda idim. Bu boşluk ve dinlenmece yetti. Dün gece çalışmalara yeniden başladım. Yarın detayları sizlerle paylaşmaya başlayacağım .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.