Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Recommended Posts

Yavaştan devam ediyorum iç mekan carbon fiberleri yapılıyor. Yarım mat veya mat verniği atılarak sona ulaşacak.

IMAG0599_zps417bfeba.jpg

Elinize saglik cok guzel görünüyor. Carbon fiber uygulamasi yaparken ayrı bir yapıştırıcı kullanıyo musunuz yoksa bildiğimiz yapıştırıcılar iş görüyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunlar hep insanı yaptığından soğutan eylemler lütfen diyorum ayıp oluyor....:))))

ellerinize sağlık tebrik ediyorum çok güzel olmuş...

Sağolasın, modelin kendisi zaten üst seviyede detaylı bir model, yanında detay seti de olunca birde ben carbon decaller motor detayları örgülü kablolar vs günlerce detay çalışınca model beni bile hayattan soğuttu.

Yarım kalanları bitireyim dedim tezgaha camaro concept aracını aldım ama boyası vs ne kadar iyi olursa olsun bu aletin yarısı etmeyecek. Yapıcam ama paylaşmaya korkuyorum artık fxx'i yapan adam olarak kalayım bir daha hiç model paylaşmayayım olmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolasın, modelin kendisi zaten üst seviyede detaylı bir model, yanında detay seti de olunca birde ben carbon decaller motor detayları örgülü kablolar vs günlerce detay çalışınca model beni bile hayattan soğuttu.

Yarım kalanları bitireyim dedim tezgaha camaro concept aracını aldım ama boyası vs ne kadar iyi olursa olsun bu aletin yarısı etmeyecek. Yapıcam ama paylaşmaya korkuyorum artık fxx'i yapan adam olarak kalayım bir daha hiç model paylaşmayayım olmadı.

Günce yani işi oraya getirdinki sanki kit güzelmişte sende yapmışsın gibi mesele maketin güzelliği değil verilen emek tecrübe ve pek tabi yetenek bunlar yoksa kit güzel olsa ne olur olmasa ne olur biz seni biliyoruz senden gelecek herşeyi merakla bekleriz sakın dediğin gibi şeyler yapıyım deme her aşamayı görmek istiyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Günce yani işi oraya getirdinki sanki kit güzelmişte sende yapmışsın gibi mesele maketin güzelliği değil verilen emek tecrübe ve pek tabi yetenek bunlar yoksa kit güzel olsa ne olur olmasa ne olur biz seni biliyoruz senden gelecek herşeyi merakla bekleriz sakın dediğin gibi şeyler yapıyım deme her aşamayı görmek istiyoruz.

Şahin yarışmada da sitede görüyoruz ne kadar üstün kaliteli kitlerin ne kadar kötü toplanabildiğini o ayrı bir konu. Benim demek istediğim bu gördüğünüz modelde işçilik sizin dediğiniz gibi kaliteli. Hatta yarışma için kendimi aştım en ufak noktaya exstra özen gösterdim. Ama model kalitesi de etkili.

Bugün yarın konusunu açarım 1/25 AMT Camaro kit amt bunu ne yapsan belli bir noktayı aşamıcam görecez beraber.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şahin yarışmada da sitede görüyoruz ne kadar üstün kaliteli kitlerin ne kadar kötü toplanabildiğini o ayrı bir konu. Benim demek istediğim bu gördüğünüz modelde işçilik sizin dediğiniz gibi kaliteli. Hatta yarışma için kendimi aştım en ufak noktaya exstra özen gösterdim. Ama model kalitesi de etkili.

Bugün yarın konusunu açarım 1/25 AMT Camaro kit amt bunu ne yapsan belli bir noktayı aşamıcam görecez beraber.

Fark etmez ben kabul ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

Çok güzel olmuş, ellerine emeğine sağlık. Bende de Tamiya enzo ferrari var, benim için çok güzel bir referans oldu bu. Kullandığın gövde boyası, vernik,, metalik renkler ve detay setlerini paylaşırsan çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuş, ellerine emeğine sağlık. Bende de Tamiya enzo ferrari var, benim için çok güzel bir referans oldu bu. Kullandığın gövde boyası, vernik,, metalik renkler ve detay setlerini paylaşırsan çok sevinirim.

Selamlar; Astar boya ve vernik hepsi zero paint ürünleri. Metalik renkler tamiya, koltuklar vs mat olan yerler testors dullcote mat vernik, detay seti buna özel olduğundan size faydası olmaz ama motordaki örgülü hortumlar hiroboyda braided line diye arayınca çıkan kablolardan. Bunlar haricinde lehim telleri bakır teller vs. bazı noktalarda maske bandı detay oldu, bol bol carbonfiber decal kullandım yine firoboydan alınma. Sanırım bu kadar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.