Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Kenan Turhan

Academy ROCAF T-50B

Recommended Posts

Akademiden beklenmedik şekilde çapaksız,kaliteli detay ve inceliğe sahip kit.Birleşim ve macun sorunu var mı? şimdilik bir bilinmez yapım aşamasında ortaya çıkar sanırım.Dekaller cartograf firması tarafından baskılanmış son derece ince ve mükemmel.Kite ait kitapçık klasik akademi,siyah plastikten altı,şeffaf bir adet olmak üzere yedi çerçeveden oluşmakta.Kanopi üstünde boydan boya kalıp çizgisi mevcut.Ön ve arka gösterge paneli şeffaf olarak verilmiş.işte resimleri.....Barış bunu da silersen bir daha inceleme paylaşmam haberin olsun :)

tn_IMG_0287_zps5da0c987.jpg

tn_IMG_0288_zps6410a93d.jpg

tn_IMG_0289_zpsfb3ceb1e.jpg

tn_IMG_0291_zps8fe50fe4.jpg

Kenan abi kolay gelsin.Abi kitlerin genelinde göstergeler plastik bunda ise şeffaf .Arasındaki fark neden kaynaklanıyor ve detay,görsellik ve üzerinde çalışma bakımından kıyaslama yaparsan hangisini tercih edersin?

Şenol çok teşekkür ederim,Mig29 ve F86 da perçin işlemi yapım aşamalarını uzattı ve beni sıktı açıkçası.Akademi mig29 larına yaptığımı kesin gördü de beni bu dertten kurtardı :) Gösterge panelinin neden şeffaf verildiğimi tam olarak bilmiyorum,ama plastik olsaydı örneğin ben odun kalınlığındaki hudu kesinlikle değiştirirdim.Şeffaf olması kesim ve çalışma açısından sıkıntılı.Plastik her zaman iyidir ve tercihimdir benim fikrim bu tabi ki :)