Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Çağrı Demirgürz

1:350 | HMS Dreadnought 1907 | Trumpeter | Çağrı DEMİRGÜRZ

Recommended Posts

Yaklaşık iki haftadır açık arttırması için pc başında uyuduğum Dreadnought um bugün elime ulaştı :wub: İlk Trumpeter modelim olacak ve bu modelle beraber benim için Revell bitmiştir. Zorunda kalmadığım sürece Revell satın almam... Çapak namına hiçbirşey yok üzerinde tertemiz pırıl pırıl bir model. Yapmak için heyecanlanıyorum ama askere gideceğim için 1 sene kadar bekleyecek :( Ayrıca bu güzel açık arttırma için Zafer Yakar abime tekrar tekrar teşekkür ederim :)

SAM_1083_zps9bfd5e14.jpg

SAM_1085_zpsa3ef787c.jpg

Hayırlı tezkereler abi hayırlısıyla git gel :)

Sağol Onurcum insallah gidip gelecegiz bakalım

1 sene niye bekliyor sal gelsin bana :)

Abi döndüğümde pahalanmış olacak :D

Maketin hayırlı olsun, senin yapmanı izlemeyi isterdim ama askerlik beklemiyor tabii, şimdiden hayırlı tezkereler sana. Sağ salim git gel :)

Sağol Korhan Abi hayirlisiyla insallah gidip gelelim ilk buna başlayacağım :)

Çağrı kardeşim Trumpeter için övgüne ben de candan katılıyorum ve askerlik dönüşü izlemek için sabırsızlanıyorum... Sanırım Amasya da gideceğin yer Eryatağı denilen yerdir... Ben de orada yaptım... 1-2 tavsiye; kesinlikle soğuğa karşı tedbirli git ve olası Orduevi görev tekliflerinden uzak dur... Hayırlı tezkereler sağ salim git ve gel....

Çağrı kardeşim Trumpeter için övgüne ben de candan katılıyorum ve askerlik dönüşü izlemek için sabırsızlanıyorum... Sanırım Amasya da gideceğin yer Eryatağı denilen yerdir... Ben de orada yaptım... 1-2 tavsiye; kesinlikle soğuğa karşı tedbirli git ve olası Orduevi görev tekliflerinden uzak dur... Hayırlı tezkereler sağ salim git ve gel....

Teşekkür ederim Abi insallah gidip gelecegiz bakalim :) tavsiyelerini aklimin bir kenarina yazdim Abi soğuk için baya uyarı almıştım zaten :(