Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
sarhan demir

1/35 │ German Soldiers At Rest │ Miniart │ Sarhan Demir

Recommended Posts

Ufak bir diorama yapmaya karar verdim.Kullandığım kitler; zemin ve figürler Miniartın motor ise Italerinin.Montaj ve zımpara işleri henüz bitmedi.Figürlerin duruşlarını kafamda belirleyip yerleştirdim.Sizlerinde fikirlerini almak isterim.Şimdilik bu kadar.İlerledikçe paylaşıma devam edeceğim.

SAM_1465_zps1f13adae.jpg

SAM_1466_zps5a2b3ecc.jpg

SAM_1467_zps55738c31.jpg

SAM_1469_zps5506a642.jpg

SAM_1471_zps4881c873.jpg

SAM_1472_zps8327bd4a.jpg

SAM_1473_zps5107254b.jpg

SAM_1475_zpsf0f6a254.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

Çok güzel Sarhan

figürleri sen yap önce kopya çekerim senden , benzer bir çalışmayı planlamıştık yazın .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım biri yemek yapıyor, genellikle biraz daha köşede yapmakta fayda var yemeği, hem gelen geçen, hem toz toprak..

Çeşme işler vaziyettemi yani su akıyormu ? Akıyor ise hemen çeşme başında birinin diğerine ibrikle su dökmesi çok tutarlı olmayabilir. Olabilir de :)

Hadi bakalım kolay gelsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım biri yemek yapıyor, genellikle biraz daha köşede yapmakta fayda var yemeği, hem gelen geçen, hem toz toprak..

Çeşme işler vaziyettemi yani su akıyormu ? Akıyor ise hemen çeşme başında birinin diğerine ibrikle su dökmesi çok tutarlı olmayabilir. Olabilir de :)

Yavru muhalefet diyesim geldi :P :P :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sürekli su akan bir çeşme gibi görünüyor. Eğer su akıyor ise bir de akan su yapmak lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zemine levent abimin hediyesi mucize taşlardan döşedim ve boyadım.Yıkılan ara kat kitten çıkmadığı için kahve karıştırıcılarından ara kat yapacağım.Binanın ön tarafına tonlama yaptım.Vernik kuruduktan sonra fotoları paylaşırım.Şimdilik bu kadar.

SAM_1477_zps5bfa4b5e.jpg

SAM_1478_zps7b4064ea.jpg

SAM_1482_zpsc25769d9.jpg

SAM_1483_zps5e1c2548.jpg

SAM_1484_zps39574186.jpg

SAM_1485_zpsdc0f6ef4.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

Gayet başarılı , takipteyim .

Balsa çıtaları da var , taban tahtasının altına kiriş gibi döşeyebilirsin ben öyle yapıyorum , tek tek yapıştırıp uğraşmaktan daha kolay olur .

Taban tahtalarını kırıklı yap istersen yada sen bilirsin .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gayet başarılı , takipteyim .

Balsa çıtaları da var , taban tahtasının altına kiriş gibi döşeyebilirsin ben öyle yapıyorum , tek tek yapıştırıp uğraşmaktan daha kolay olur .

Taban tahtalarını kırıklı yap istersen yada sen bilirsin .

Levent abi balsa çıtası almaya üşengeçlikten çıkamadım :) Dün biraz uğraştım kırık yapacağım. Akşam fotolarım düzeltmem gereken yer olursa fikirlerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bina eskitmeleriyle devam ediyorum.Bina dış kısmını burnt umber ve burnt siennnayı göz kararı karıştırıp uyguladım.İç kısma ise raw umber ve siyah karışımı uyguladım.Hurdalıktan bulduğum birkaç parça ile çeşitli mobilyalar yapmaya çalışacağım.İlerledikçe paylaşacağım.

SAM_1489_zpsaeca8200.jpg

SAM_1490_zps5078f441.jpg

SAM_1491_zpse5c02da8.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sarhan iyi gidiyor ,

Suyu şeffaf silikon ile mi yaptın ?

Ben, şahsen, bizzat, kendim apıştım valla ...Bana kalırsa çok başarılı bi görsellik vermişsin .Yaratıcılığına hayran kaldım Tonlama ve eskitme çok yerinde olmuş bence fakat pencereler çok temiz kırık camlar falan nasıl olucak ; kopya çekicem çünkü :) Kolay gelsin ...

levent abi şeffaf silikonla yaptım kuruduktan sonra ıslaklık için vallejo still water kullanacağım.suat hocam penceleri söktüm camları yaptım akşam paylaşırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu aralar evde olmanın güzellikleri galiba hızla ilerliyorum. :) Hurdalıktan bulduğum birkaç parçadan şifon yer yapmaya çalıştım.Kat arasını boyadım ve biraz eskittim. Tuvali kesip perde yapmaya çalıştım.Yine hurdalıktan yaptığım kornişle yerine sabitlendi.Pencereler yine eskitildi ve kırık cam yapıldı.Daha detaylı fotoları ilerledikçe paylaşırım.

SAM_1502_zpscedb23f4.jpg

SAM_1504_zps830ab9f3.jpg

SAM_1505_zpscfbbb12b.jpg

SAM_1506_zpsdf61ce9b.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.